Fontefloor PU Matt

Veepõhine kahekomponentne polüuretaanvärv, mis lisab hubasust avalikele ruumidele.

EPD verified
M1
  • M1-klassifikatsiooniga
  • Matt välimus
  • Lai värvitoonide valik
Kirjeldus

Veepõhine kahekomponentne polüuretaanvärv, mis lisab hubasust avalikele ruumidele.


Toote omadused

• Kuulub Tikkurila Cozy Floor süsteemi. • Tootel on M1-klassifikatsioon (madala emissioonimääraga ehitusmaterjal). M1 klassi tooted parandavad siseõhu kvaliteeti. Fontefloor PU Matt tagab tänu äärmiselt vähesele LOÜ sisaldusele tervisliku keskkonna haiglates, koolides ja lasteaedades. • Toote Fontefloor PU Matt lai värvivalik annab sisekujundajale vabad käed. See viimistluskiht annab põrandale ainulaadse ilme. • Tänu Fontefloor PU Matt suurele UV-kindlusele säilib värvitoon ja läige isegi suurte akendega ruumides. Matt viimistlus muudab ruumi õdusamaks.


Kasutuskohad

• Saab kasutada otse betoonil.


Katvus

Keskmine kulu betoonpõrandal: kruntimine: 7–12 m2/l viimistlus: 10–20 m2/l Tegelik kulu sõltub pinna poorsusest ja tasasusest ning pealekandmisviisist.


Vedeldi

Veepõhine


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine

Esimene kiht:

Rulliga pinnale kandmine


Töövahendite puhastamine

Vesi. Töövahendid tuleb pesta kohe peale kasutamist, enne kui värv on kuivanud.


LOÜ

LOÜ 2004/42/EÜ (alaliik A/j) 140 g/l (2010) Fontefloor PU Matt: maks. LOÜ < 140 g/l


M1-klassifikatsiooniga

Fontefloor PU Matt kuulub madala emissioonimääraga ehitusmaterjalide M1 klassi. M1 klassi tooted parandavad siseõhu kvaliteeti. Fontefloor PU Matt tagab tänu äärmiselt vähesele LOÜ sisaldusele tervisliku keskkonna haiglates, koolides ja lasteaedades.

Product usp1prof_img
M1 classified

Matt välimus

Tänu Fontefloor PU Matt suurele UV-kindlusele säilib värvitoon ja läige isegi suurte akendega ruumides. Matt viimistlus muudab ruumi õdusamaks.

Product usp2prof_img
Matt appearance

Lai värvitoonide valik

Fontefloor PU Matt lai värvivalik annab sisekujundajale vabad käed. See viimistluskiht annab põrandale ainulaadse ilme.

Product usp3prof_img
Wide spectrum of colors
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et