IsoPondi

IsoPondi katusevärv on lahustipõhine kahekomponentne pintseldatav polüurea kattematerjal, millel on suurepärane UV-kaitse ja veekindlad omadused granuleeritud bituumenkatustele. IsoPond´il on CE-märgistus vastavalt standardile EN 1504-2:2004 ja sertifitseeritud vastavalt ETAG-005. Tootel on suurepärane päikesepeegelduse indeks (SRI). Tänu kõrgele SRI-le peegeldab IsoPondi suure osa sissetulevast valgusest, vähendades suure päikesekiirgusega hoonete jahutamise energiavajadust.

CE
  • Pikendab katuse eluiga
  • Kuluefektiivne võimalus kogu katuse asendamiseks
  • Vähendab hoone soojuse kogunemist
  • 1600 g/m²
  • 1800 g/m²
Kirjeldus

IsoPondi katusevärv on lahustipõhine kahekomponentne pintseldatav polüurea kattematerjal, millel on suurepärane UV-kaitse ja veekindlad omadused granuleeritud bituumenkatustele. IsoPond´il on CE-märgistus vastavalt standardile EN 1504-2:2004 ja sertifitseeritud vastavalt ETAG-005. Tootel on suurepärane päikesepeegelduse indeks (SRI). Tänu kõrgele SRI-le peegeldab IsoPondi suure osa sissetulevast valgusest, vähendades suure päikesekiirgusega hoonete jahutamise energiavajadust.


Toote omadused

IsoPondi loob veekindla pinnakatte, millel on kõrge SRI, suurepärane katkevenivus ja pikk kasutusaeg. Lihtne pinnale kanda ja kiire kõvenemine.


Kasutuskohad

Granuleeritud bituumen- ja polüuretaankatused. Sobib eriti hästi lamekatustele, kuna IsoPondi talub suurepäraselt seisvat vett.


Katvus

kasuta kokku 1,2-1,8 kg/m2 kohta (2 kihti), sõltuvalt aluspinna omadustest ja pealekandmise meetodist.


Vedeldi

Lahustipõhine


Säilitamine

IsoPondi säilivusaeg on 2 aastat (5-45°C) suletud purgis. IsoPondi kõvendi säilivusaeg on 1 aasta (5-35°C) suletud purgis.


Värvimistingimused

Jääkniiskuse sisaldus: < 4%. Suhteline õhuniiskus: < 85%. Ümbritsev temperatuur: +5°C kuni +35°C. Aluspinna temperatuur: +12°C kuni +35°C Ärge kandke IsoPond´i otsese päikesevalguse käes.


Pinna ettevalmistus

Värvimata pind: Enne IsoPondi pealekandmist peab aluspind olema piisavalt kuiv ja kõvenenud. Kuivamise ja kõvenemise aega mõjutavad pealekandmis tingimused ja kihi paksus. Värvimata pinnad tuleb puhastada mustusest, tolmust ja soolast. Pinnad, millel on hallitust, sammalt jms puhastatakse Tikkurila Iso A-clean puhastusvahendiga vastavalt juhistele. Varem värvitud pind: Eemaldage kõik kooruvad ja halvasti kinnituvad värvikihid. Puhastage pinnad mustusest, tolmust ja soolast. Pinnad, millel on hallitust, sammalt jms puhastatakse Tikkurila Iso A-clean puhastusvahendiga vastavalt juhistele. Valige eemaldamismeetod vastavalt aluspinna tugevusele ja värvitüübile (nt traatharjaga, kuuma veega survepesu või märg liivaprits).


Värvimine

Esimene kiht:

Tavaliselt kantakse IsoPondi 2 kihti, kuid seda võib kanda ka mitmes kihis. Järjestikused kihid on ideaalselt pinnale kantavad peale 24-48 tundi või peale 7-ndat päeva. Vältige järjestikuse kihi pealekandmist 3-6 päeval. Pinnakatet võib tugevdada mittekootud polüesterfliisiga (100-120 g). Sellisel juhul soovitatakse pärast esimese kihi pealekandmist asetada tekstiili vähemalt kaks kihti, et toode ei oleks täielikult kaetud. Õhuta pihustamise parameetrid: rõhk pihustiotsikul (minimaalne): 240 bar, düüsi otsik (tolli): 0,027-0,033, minimaalne väljund: 7L/min. Kuivatusaeg sõltuvalt ümbritseva keskkonna temperatuurist: 5°C - 24 tundi 23°C - 18 tundi 35°C - 12 tundi Kile täielik kõvenemine toimub ca 7 päeva pärast viimase kihi pealekandmist, sõltuvalt ka ilmastikutingimustest. Selle aja jooksul on soovitav, et juurdepääs pealekandmisalale oleks keelatud või piiratud eripersonalile. Soovitatav on igal aastal kontrollida katet juhusliku löögi või väärkasutamisest põhjustatud kahjustuste suhtes. Kui on vaja teha kohtparandusi, kantakse pinnakatet kuiva kihi paksusega, puhastatud ja krunditud (vajaduse korral) pinnale. Kui pinnale on kogunenud palju mustust, tolmu ja saasteaineid, on soovitatav ka perioodiline puhastamine veepihustiga, kasutades vajaduse korral ka neutraalset pesulahust.


Hooldusvärvimine:

IsoPondiga värvitud pindu saab hooldusvärvida sama värviga.


Töövahendite puhastamine

Puhastage tööriistad ja seadmed Tikkurila lahustiga 1061.


Pikendab katuse eluiga

Tikkurila IsoPondi moodustab tiheda membraani, mis on väga vastupidav seisva veega kokkupuutumisele. Hoiab katuse heas korras, kaitstes maja ja selle konstruktsioone.

Product usp1prof_img
Animated picture of leaking roof

Kuluefektiivne võimalus kogu katuse asendamiseks

Seda saab kanda mõõdukalt kahjustanud katusepinnale, mis teeb sellest atraktiivse toote renoveerimiseks. Kandmine on lihtne rulliga ja kõveneb kiiresti.

Product usp2prof_img
Picture describing IsoPondi Solar Reflective index

Vähendab hoone soojuse kogunemist

Tänu kõrgele SRI-le peegeldab Tikkurila IsoPondi suure osa sissetulevast valgusest ning suure päikesekiirgusega kokkupuutuva hoone jahutamiseks on vaja vähem energiat.

Product usp3prof_img
IsoPondin roof paint
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et