Temafloor 500M

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate. M1 sertifikaadiga.

M1
  • M1 sertifikaadiga.
  • Vastupidav epoksüüdpinnakate
  • Lai valik värvitoone

Lõpptulemus

  • Täisläikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate. M1 sertifikaadiga.


Toote omadused

• M1 madala emissioonitasemega ehitusmaterjalide heitmeklassi on andnud Soome Ehitusteabefond RTS. • Hea kulumiskindlusega; • Vastupidav veele, õlidele, määrdeainetele, kemikaalidele ja mitteoksüdeerivate hapete ja leeliste lahjendatud lahustele ning soolalahustele; oksüdeerivate hapete ja pleegitamiskemikaalide pritsmetele peab vastu vaid ajutiselt; saadaval on eraldiseisev spetsiaalne kemikaalikindluse tabel; • Talub kuiva kuumust +70 °C ja +60 °C uputuskoormusel; ei talu järske, suuri või korduvaid temperatuurimuudatusi. • Isetasanduv pinnakate.


Kasutuskohad

• Uutele ja vanadele betoonpõrandatele parklates, garaažides, ärihoonetes, kaubanduskeskustes, restoranides ja kohvikutes. • Sobib ka tööstus- ja laohoonete ja remonditöökodade põrandatele, millel on suur mehaaniline koormus ja pidev kokkupuude kemikaalidega, näiteks protsessiruumid, paberimasinahallid, koridorid.


Katvus

Kulu betoonpõrandatel keskmiselt: Kihi paksusega 0,3 mm umbes 3 m²/liiter Kihi paksusega 0,5 mm umbes 2 m²/liiter Toote kulu mõjutavad töödeldava pinna poorsus ja tasasus ning pealekandmisviis.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1029 või 1031.


LOÜ

LOÜ (VOC) 2004/42/EÜ (alaliik A/j) 500 g/l (2010) Temafloor 500M: lenduvate orgaaniliste ühendite maksimaalne sisaldus < 500 g/l


M1 sertifikaadiga.

Tänu toote vähesele lõhnale ja madalale LOÜ sisaldusele on Temafloor 500M positiivne mõju siseõhu kvaliteedile. Süsteemile on Soome Ehitusteabefond RTS andnud ehitusmaterjalide M1 heitmeklassi.

Product usp1prof_img
General store

Vastupidav epoksüüdpinnakate

Temafloor 500M on vastupidav suurele mehaanilisele koormusele ja pidevale kokkupuutele kemikaalidega, näiteks äri- ja laohoonetes, garaažides jm. Annab betoonpõrandale sileda poorideta pinna, mistõttu on puhastamine lihtne ja kiire.

Product usp2prof_img
Paper factory floor

Lai valik värvitoone

Temafloor 500M on toonitav paljudesse värvitoonidesse, mis annab võimaluse luua täpselt sellise ilmega ruum nagu soovid.

Product usp3prof_img
In multiple colors
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et