Temafloor 400

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.

CE

Temafloor 400

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.

Lõpptulemus

  • Kõrgläige

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.


Toote omadused

• Kasutatakse TEMAFLOOR 4000 tasandusmassi ja epoksüüdbetooni sideainena.• Kasutatakse ka pinnavärvina Temafloor pinnakatete peal.• Liivaga täidetult sobib ka betoonpõrandate paikamiseks.


Kasutuskohad

• Hoiab ära pindade tolmamise ja sobib kasutamiseks uutel ja vanadel betoonpõrandatel kruntvärvina enne TEMAFLOOR-sarja epoksüüdkatteid.


Katvus

Keskmine kulu betoonpõrandatel: kruntimine 5 - 8 m2/l ja pinna lakkimine 6 - 10 m2/l. Laki kulu mõjutavad lakitava pinna poorsus, tasasus ja lakkimisviis.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohiks ületada 97%. Lakkimise ja laki kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja laki temperatuur langeda alla +15 ºC ja õhu suhteline niiskus alla 80%. NB! Epoksüüdpinnad võivad välistingimustes kriidistuda ja värvitoon võib muutuda!


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhastuse järel eemalda tsemenditolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövita lahjendatud soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Töödeldud põrand loputa rohke veega ja kuivata. Vana betoonpind: Eemalda rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda vana, lahtine värvikiht lihvides või haavelpihustusega. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Kui teed tasandusseguga kihi, siis kontrolli materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1029.


LOÜ

(Alaliik A/j) 500 g/l (2010). Temafloor 400 sisaldab LOÜ maksimaalselt 500 g/l.


Mitmeotstarbeline epoksüüdlakk

Temafloor 400 on suurepärane toode tolmu sidumiseks ning uute ja vanade betoonpõrandate kruntimiseks eriti, kui on vaja kasutada lahustivabasid ja lõhnatuid tooteid. Liivaga segatuna saab kasutada paikamiseks.

Product usp1prof_img
Good for dust binding

Sobib kruntimiseks, tasandusmassiks ja pinnalakiks.

Kasutatakse TEMAFLOOR 4000 tasandusmassi ja epoksüüdbetooni sideainena. Kasutades koos mosaic-helvestega pinnalakina, saab vähendada pinna libedust.

Product usp2prof_img
Can be used to fill cracks
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et