Saunatrendid 2024

Saunatrendides domineerivad praegu minimalistlikud jooned ja looduslikud materjalid. Saunades saab näha naturaalseid heledaid puidutoone ja tumedaid toone. Tutvu saunatrendidega ja saa inspiratsiooni.

Kaasaegne disain sauna: laiad lauad

Viimasel ajal on saunade puhul näha uut trendi, mis vallutab aina enamate südameid: laiad lavalauad. Traditsiooniliselt on lauad olnud kitsad ja tihedate vahedega, kuid nüüd toovad laiad lauad sauna uue moodsa ilme. Laiad lauad sobivad suurepäraselt stiilsesse ja skandinaaviapärasesse interjööri nii koju kui suvilasse.

Klaasseintega valge saun

Sauna värvilahendus

Saunades kasutatakse palju sooje toone ja looduslikke puiduvärve. Naturaalsed heledad puidutoonid on saunades eriti meeldivad. Populaarne valik on ka tumepruun. Tumedat tooni puitlaudis loob sooja ja kutsuva ilme.


 

Ajatute poolläbipaistvate toonide värvikaart on sobiv valik sauna

Tikkurila Ajatute poolläbipaistvate toonide värvikaart sisaldab 47 inspireerivat tooni, et rõhutada puidu ilu. Värvikaardi järgi saab toonida järgmisi saunatooteid: Supi Saunavaha, Supi Saunasuoja saunakaitseaine ja Supi lattiaöljy põrandaõli. 

Sauna klaasseinad: lihtne viis avara tunde loomiseks ka väikestes ruumides

Klaasseintega saun on kaasaegne ja stiilne alternatiiv traditsioonilisele saunale. Klaasseinad toovad ruumi valgust, värskust ja avatust. Need muudavad ruumi visuaalselt suuremaks, säilitades samal ajal sauna traditsioonilise atmosfääri.

Vali sobivad tooted saunapindade töötlemiseks

Tikkurila Supi sarja õlide, vahade, kaitseainetega saad anda oma saunale kauni välimuse ja samal ajal kaitsta puitpindu niiskuse eest. Viimistletud saun on ka lihtsasti puhastatav. Supi tooteid on nii saunalavale, -pinkidele, laudisseintele ja -lagedele kui ka puitpõrandatele.

 

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et