tume saun

Töötle saun tumepruuniks ja soemüür halliks

Vana suvilasaun sai uue tumepruuni ja soemüür modernse kahvatuhalli välimuse.
Pehmed varjundid

Sanna töötles oma suvila sauna laudise, lava ja lae Supi Saunavahaga, mis on looduslikku vaha sisaldav saunakaitseaine. See imendub puitu väga hästi, piisab kergest töötlusest. Supi Saunavaha annab puidule loomuliku ja siidmati kaitse. Sanna valis tooniks tumepruuni 3444 Blackberry tooni laki ja peitsi värvikaardist. Põrandarestid töödeldi Supi Lattiaöljy põrandaõliga, mis on taimsete õlide baasil veepõhine puiduõli niisketesse ruumidesse. See kaitseb puitu niiskuse ja mustuse eest, vähendab puidupinna lõhenemist.

 

Blogija Sanna
Saun
Saun
Soemüüri ja riietusruumi seinad värviti helehalliks

Vana soemüür sai uue täismati pinna Tikkurila Muuri värviga, mis sobib eriti hästi sisepindadele, kus temperatuur võib kõikuda ja see peab vastu temperatuurile kuni 180 kraadi. Veepõhise Muuri värvi poorne struktuur tagab hingava ja veeauru läbilaskva pinna. Muuri värvitoone on kokku üheksa: puhas valge ja lisaks beezikad hallikad toonid. Sanna valis tooniks helehalli Y487 Piazza.

Ka riietusruumi seinalaudis värviti sama Piazza tooniga, värviks oli Luja sisevärv. Luja on parim valik ruumidesse, mis puutuvad kokku mustuse ja niiskusega ning vajavad suuremat kulumiskindlust. Saun sai värvitud ühe nädalavahetusega.

Saun
Idee teostus

Sauna puitpinnad, soemüüri ja riietusruumi seinalaudise saab üle töödelda vaid ühe nädalavahetusega.

Sauna laudis, lava ja lagi

N/A

1. Pese töötlemist vajavad puidupinnad Supi Saunapesu vahendiga vastavalt etiketil toodud juhistele. Pesemine on vajalik eelnevate töötlemiste ja mustuse eemaldamiseks ning kulunud pindade värskendamiseks. Loputa hoolikalt ja lase kuivada.

2. Lihvi pinnad kergelt üle ja puhasta lihvimistolm lapiga. Enne töötlema asumist kaitse põrandad, sest saunavaha imendub kergesti ka kahhelplaatide vuukidesse.

N/A

3. Sega Supi Saunavaha hoolikalt nii enne kasutama hakkamist kui töötlemise ajal. Pealekandmisel kasuta pintslit. Kanna saunavaha puidusüü suunas ja vaid nii palju, kui puu sisse imendub. Töötle korraga 1-2 lauda otsast lõpuni. Põrandarestid töötle Supi Lattiaöljy põrandaõliga.

Soemüüri värvimine

N/A

4. Enne kui alustad värvimist, kata need pinnad, mis ei tohi värviga kokku saada. Kasuta värvimisel kaitseprille, -riideid ja -kindaid.

5. Puhasta pinnad mustusest ja tolmust harjaga ning sega värv. Kanna Muuri värv pinnale pintsliga. Krundi aluspind ühe korra Muuri värviga ja seejärel lase värvikihil vähemalt 12 tundi kuivada, enne kui üle värvid.

Riietusruumi laudise värvimine

6. Puhasta pinnad ja kanna laudisele 1-2 kihti matti Luja värvi.

Kasutatud tooted
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et