Colour Master mobiiliäpp

Colour Master mobiiliäpiga on värvitooni valimine lihtne!

Tikkurila Colour Master - kasulik töövahend värvimise planeerimisel. Toonide valimine äpi abil on lihtne ja mugav nii fotol kui liitreaalsuses.

Kas otsid inspiratsiooni seina või majafassaadi värvitooni leidmiseks? Või ei suuda otsustada, missugune toon erinevate lemmiktoonide seast valida? Ekspertide abiga lõime Tikkurila Colour Master mobiiliäpi, et Sul oleks lihtsam kodukujundamise unistused ellu viia ja inspiratsiooni saada.

Colour Master mobiiliäpp

Mida äpi abil teha saab? 

Colour Master äppi on lihtne kasutada. Loodame, et see on inspireeriv ja võimaldab Sul oma värviideed ellu viia.

Katseta värvitoonide sobivust näiteks oma toast või majast tehtud fotol või otse liitreaalsuses. Äpi abil saab ka värvitoone tuvastada - kui märkasid ilusat värvikombinatsiooni Instagramis või ajakirjas ja soovid teada saada nende toonide ligilähedasi Tikkurila värvikaardi tooninumbreid, siis äpp aitab Sul need toonid tuvastada. Inspiratsiooni saamiseks ja värvimaailma trendidega tutvumiseks loe artikleid värvispetsialistide soovitustest. Äpis saad tutvuda ka Tikkurila kõige populaarsemate värvikaartidega ja tutvuda sobilike toodetega.  

#tikkurilacolourmaster

 

Laadi tasuta äpp alla juba täna!

   

  NIPP! Eestikeelse äpi kasutamiseks vali oma mobiili seadete keelevalikust esimeseks eelistuseks eesti keel (Settings -> General -> Language).

  Laadi alla Google Play`st

  Laadi alla App Store`st

   

  Kuidas äpp töötab?

   

  Kõigepealt tee valik, kas soovid tooni valida sise- või välispindadele.

  Colour Master app

  1. Vaata uut värvilahendust

  Katseta seinal või fassaadil erinevaid värvitoone oma kodust tehtud fotol või otse liitreaalsuses. Nii näed, kuidas värvitoon mõjub suuremal pinnal ning kas see sobib olemasolevasse keskkonda. Vali, kas soovid toone vaadelda liitreaalsuses või fotol. Selle funktsiooni abil näed, kuidas toonid Sinu kodu seintel või fassaadil tegelikult välja näeksid.

  TEE NII: Tee äpiga oma toast või majast foto, vali värvitoon äpis olevalt Tikkurila värvikaardilt, puuduta fotol pinda, mida soovid värvida ja vaata tulemust. Oma loomingu saad ka salvestada, et hiljem pilte võrrelda. Või vaata oma tuba liitreaalsuses valides värvikaartidelt erinevaid toone ja katsetades neid oma ruumi seintel või fassaadil. Salvesta fotod koos värvitooni numbritega äpi fotokogusse ning vaata need hiljem kaupluses värvikaartidelt üle.

  NB! Toonid võivad eri valguses välja näha teistsugused kui tegelikkuses. Näiteks valge fassaadi varjus olev külg võib näida sinisena.

   

  2. Loo oma värvikollektsioon

  Kas märkasid ilusat värvikombinatsiooni Instagramis või ajakirjas? Või huvitavat värvikombinatsiooni, kui haarasid hommikukohvi lähedalasuvast kohvikust? Või meeldib Sulle naabri maja värvitoon? Selle funktsiooni abil saad teada, mis toonid on majas sees või väljas või mis Sind inspireeris näiteks reisil. Nii saad luua oma värvikollektsiooni, mis on inspireeritud olemasolevast esemest või värvikombinatsioonist.

  TEE NII: Vali olemasolev foto oma mobiili fotogaleriist või pildista üles ruum, maja või mõni foto näiteks ajakirjast. Äpp pakub fotol olevatele esemetele ligilähedased tooninumbrid Tikkurila värvikaardilt. Saad ka ise määrata, missuguse eseme tooninumbrit soovid teada, lohistades fotol olevad täpid oma lemmiktoonide peale. Tulemuse saad salvestada äpi isiklike salvestuste kogusse.

  Colour Master sisepinnad

  PEA MEELES! Värvitoonid telefoniekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub ekraani seadetest. Võimalusel võta värvilaast kauplusest kaasa ning kontrolli tooni sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkad. Kui siiski kahtled värvitooni sobivuses, siis soovitame toonida väike purk sama tooni seinavärvi ja värvida see välja suuremale pinnale (näiteks A3 paberile või papitükile). Vaatle värvitud pinda samas ruumis erineval kellaajal (päevavalgel ja õhtul lambivalgel). Samuti saad nii ka hea ettekujutuse, kuidas antud toon sobitub teiste esemete või ümbritseva keskkonnaga.

  3. Innustu!

  Sellel lehel pakume Sulle värvimise ideid, inspiratsiooni ja trende.

   

  4. Vaata meie värvitoone

  Siit lehelt leiad valiku Tikkurila populaarsemaid värvikaarte ja -kollektsioone.

   

  5. Tutvu meie toodetega

  Sellel lehel saad infot Tikkurila sise- ja välisvärvide kohta.

  Colour Master

  Vaata, kuidas äppi kasutada

  Allpool olevatest videodest saad vaadata juhiseid Colour Master`i põhifunktsioonide ja nende kasutamise kohta.

  Tikkurila Colour Master mobiiliäpi lühitutvustus (sisepinnad)
  Vaata videot
  Tikkurila Colour Master mobiiliäpi lühitutvustus (sisepinnad)
  Tikkurila Colour Master mobiiliäpi lühitutvustus (sisepinnad)
  Tikkurila Colour Master mobiiliäpi lühitutvustus (välispinnad)
  Vaata videot
  Tikkurila Colour Master mobiiliäpi lühitutvustus (välispinnad)
  Tikkurila Colour Master mobiiliäpi lühitutvustus (välispinnad)
  Kliendi tagasiside
  Kliendi tagasiside
  Kliendi tagasiside 3

  Vii oma värvimisideed ellu!

   

  Laadi alla Google Play`st

  Laadi alla App Store`st

   

  Kui Sul tekib küsimusi äpi kasutamise kohta, siis küsi nõu tasuta Värviliini telefonil 12011 või saada e-kiri varviliin@ppg.com.

  Tutvu ka Tikkurila aasta värvi ja kollektsiooniga ning katseta toone oma kodu seintel ühe nupuvajutusega, kasvõi kohe. Aasta värvi kollektsioon koosneb trenditoonidest, mis sobivad omavahel kokku ja toovad esile üksteise parimad omadused. Toonid on mõeldud kasutamiseks kas eraldi või koos ning need sobivad nii suurematele pindadele, nagu seinad ja laed, või väiksematele detailidele.

  Vaata Tikkurila aasta värve ja kollektsioone siit

  Color Now 2022
  OLE KURSIS TIKKURILA UUDISTEGA
  Telli uudiskiri
  on lisatud meelespeasse.
  on eemaldatud meelespeast.
  et