Tikkurila aasta värv 2024

Tikkurila tutvustab aasta värvi kollektsiooni Color Now 2024, mis valmis koostöös Rootsi sisekujundaja Marie Olsson Nylanderiga. Kollektsiooni pärliks on aasta värv Nude in Nizza - virsikutoon, mis kiirgab soojust.

Tikkurila aasta värv 2024. Usalda oma sisetunnet

Tikkurila aasta värvi kollektsioon Color Now 2024 peegeldab Marie Olsson Nylanderi loomingulist hingeelu. Ta lõi koos Tikkurila värviprofessionaalidega maalähedaste toonidega värvikollektsiooni, et väljendada mängulisust, vabadust ja lahkust.

Tikkurila aasta värv 2024: Nude in Nizza

Nude in Nizza on virsikutoon, pehme ja soe beež.

Nude in Nizza

See värvitoon väljendab armastust, lahkust ja mängulisust ning seda tooni värvitud toad asuvad alati päikselisemal poolel.

Tikkurila ja Marie Olsson Nylanderi koostööna valminud kollektsioon

Tikkurila Color Now 2024 värvikollektsiooniga soovib Olsson Nylander väljendada mängulisust ja armastust. Kollektsiooni sõnum "Usalda oma sisetunnet" kandub läbi 14 maalähedase tooni: intensiivne burgundiapunane, erinevad beežid ja roosad toonid, pehme must, hallikassinine ja oliiviroheline. Aasta värv on Nude in Nizza - virsikutoon, mis kiirgab soojust. Värvikollektsioon jutustab visuaalse loo sellest, kes sa oled ja mida sa armastad.

Kollektsiooni brošüür sisaldab värvitoone ja inspiratsiooni
Laadi alla aasta värvi ja kollektsiooni 2024 brošüür

Marie Olsson Nylanderi kujundas oma korteri Tikkurila aasta värvi kollektsiooni toonidega

Olsson Nylanderi 230 ruutmeetri suurune korter asub Rootsis Helsingborgis. Majal on eriline hõng ja pikk ajalugu, kuna see on ehitatud 1880. aastatel. Marie kasutas oma korteri kujundamisel kõiki 14 kollektsiooni värvitooni. Loe, kuidas ta seda tegi.

Kollektsiooni brošüür sisaldab värvitoone ja inspiratsiooni
Laadi alla aasta värvi ja kollektsiooni 2024 brošüür

 

 

Tikkurila aasta värvi kontseptsioon Color Now on loodud trendikate ja põnevate värvitoonide ning teemade tutvustamiseks. Tikkurila soovib inspireerida inimesi looma ilusat igapäevaelu ja pakkuma uusi värvikaid võimalusi. Tikkurila on loonud Color Now kollektsiooni ja aasta värvi alates 2016. aastast.

#colornow2024 #tikkurilaxmarie

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et