Colour Master mobiiliäpp

Colour Master mobiiliäpiga on värvitooni valimine lihtne!

Tikkurila Colour Master - kasulik töövahend värvimise planeerimisel. Toonide valimine äpi abil on lihtne ja mugav nii fotol kui liitreaalsuses.

Kas otsid inspiratsiooni seina värvitooni leidmiseks? Või ei suuda otsustada, missugune toon erinevate lemmiktoonide seast valida? Ekspertide abiga lõime Tikkurila Colour Master mobiiliäpi, et Sul oleks lihtsam kodukujundamise unistused ellu viia ja inspiratsiooni saada.

Colour Master

Mida äpi abil teha saab? 

Colour Master äppi on lihtne kasutada. Loodame, et see on inspireeriv ja võimaldab Sul oma värviideed ellu viia.

Äpi funktsiooniga Vaata uut värvilahendust abil saad katsetada erinevaid värvitoone näiteks oma toast tehtud fotol või liitreaalsuses. Kui märkasid ilusat värvikombinatsiooni Instagramis või ajakirjas ja soovid teada nende toonide ligilähedasi Tikkurila värvikaardi tooninumbreid, siis funktsioon Loo oma värvikollektsioon just seda pakubki. Inspiratsiooni saamiseks ja värvimaailma trendidega tutvumiseks soovitame vaadata lehte Innustu! Tikkurila kõige populaarsemate värvikaartidega saad tutvuda lehel Vaata meie värvitoone ja seinavärve näed lehel Tutvu meie toodetega.  

#tikkurilacolourmaster

Laadi tasuta äpp alla juba täna!

NIPP! Eestikeelse äpi kasutamiseks vali oma mobiili seadete keelevalikust esimeseks eelistuseks eesti keel (Settings -> General -> Language).

Laadi alla Google Play`st

Laadi alla App Store`st

Kuidas äpp töötab?

 

1.

Katseta seinal erinevaid värvitoone oma toast tehtud fotol või otse liitreaalsuses. Nii näed, kuidas värvitoon mõjub suuremal pinnal ning kas see sobib olemasolevasse interjööri.

Värvitoonid

Ava Vaata uut värvilahendust ning vali, kas soovid tuba vaadelda liitreaalsuses või fotol. Selle funktsiooni abil näed, kuidas toonid Sinu kodu seintel tegelikult välja näeksid.

 

Tee äpiga oma toast foto, vali värvitoon äpis olevalt Tikkurila värvikaardilt, puuduta fotol pinda, mida soovid värvida ja vaata tulemust. Oma loomingu saad ka salvestada, et hiljem pilte võrrelda. Või vaata oma tuba liitreaalsuses valides värvikaartidelt erinevaid toone ja katsetades neid oma ruumi seintel. Meelepärane värvilahendus salvesta kuvatõmmisena oma fotogaleriisse.

Salvesta fotod koos värvitooni numbritega äpi fotokogusse ning vaata need hiljem kaupluses värvikaartidelt üle.

PEA MEELES! Värvitoonid telefoniekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub ekraani seadetest. Võimalusel võta värvilaast kauplusest kaasa ning kontrolli tooni sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkad. Kui siiski kahtled värvitooni sobivuses, siis soovitame toonida väike purk sama tooni seinavärvi ja värvida see välja suuremale pinnale (näiteks A3 paberile või papitükile). Vaatle värvitud pinda samas ruumis erineval kellaajal (päevavalgel ja õhtul lambivalgel). Samuti saad nii ka hea ettekujutuse, kuidas antud toon sobitub teiste esemetega.

2.

Kas märkasid ilusat värvikombinatsiooni Instagramis või ajakirjas? Või huvitavat värvikombinatsiooni, kui haarasid hommikukohvi lähedalasuvast kohvikust? Selle äpi abil saad teada, mis toonid on interjööris. Äpp pakub sulle lähimad tooninumbrid Tikkurila värvikaardilt. Nii saad luua oma värvikollektsiooni, mis on inspireeritud olemasolevast esemest või interjöörist.

Loo kollektsioon

Ava Loo oma värvikollektsioon. Vali olemasolev foto oma mobiili fotogaleriist või pildista üles ruum või mõni foto näiteks ajakirjast. Äpp pakub fotol olevatele esemetele ligilähedased tooninumbrid Tikkurila värvikaardist. Saad ka ise määrata, missuguse eseme tooninumbrit soovid teada, lohistades fotol olevad täpid oma lemmiktoonide peale. Tulemuse saad salvestada äpi isiklike salvestuste kogusse.

 

3.

Ava Vaata meie värvitoone, kust leiad valiku Tikkurila populaarsemaid värvikaarte ja -kollektsioone.

4.

Innustu! lehel pakume Sulle värvimise ideid, inspiratsiooni ja trende.

Värvikaardid

5.

Lehel Tutvu meie toodetega saad infot Tikkurila seinavärvide kohta.

Tooted

Kliendi tagasiside
Kliendi tagasiside
Kliendi tagasiside 3

Vaata, kuidas äppi kasutada

Allpool olevatest videodest saad vaadata juhiseid Colour Master`i põhifunktsioonide ja nende kasutamise kohta

See ongi päriselt nii lihtne kui tundub. Lubame!

Vii oma värvimisideed ellu!

 

Laadi alla Google Play`st

Laadi alla App Store`st

 

Kui Sul tekib küsimusi äpi kasutamise kohta, siis küsi nõu tasuta Värviliini telefonil 12011 või saada e-kiri varviliin@tikkurila.com.

Tutvu ka Tikkurila aasta värvi ja kollektsiooniga ning katseta toone oma kodu seintel ühe nupuvajutusega, kasvõi kohe. Aasta värvi kollektsioon koosneb trenditoonidest, mis sobivad omavahel kokku ja toovad esile üksteise parimad omadused. Toonid on mõeldud kasutamiseks kas eraldi või koos ning need sobivad nii suurematele pindadele, nagu seinad ja laed, või väiksematele detailidele.

Vaata Tikkurila aasta värve ja kollektsioone siit

Color Now 2022
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et