Tikkurila Koolituskeskus

Toimunud veebikoolitused

Tasuta värvikoolitused kõikidele värvimishuvilistele, kellel on soov ise värvimine ette võtta või saada ideid värvimiseks.

Tikkurila Koolituskeskuse koolitused on mõeldud kõikidele värvimishuvilistele, kellel on soov ise värvimine ette võtta või saada ideid värvimiseks.
Meie koolitused hõlmavad erinevate sise- ja välispindade viimistlemist, näiteks seinte efektvärvimine, mööbli tuunimine, terrasside õlitamine või saunade viimistlemine. Kasutame kvaliteetseid Vivacolori ja Tikkurila värve, lakke, õlisid ning Anza maalritarbeid. Teoreetiline loenguosa on põimitud näidisvärvimisega testlaboris, kus näitame praktiliselt ette, kuidas värvida. Koolitused on nii eesti kui ka vene keeles. 

Kui Sul tekib lisaküsimusi, siis palun võta meiega ühendust e-posti teel: koolituskeskus@ppg.com.

 

Tutvu käesoleva aasta koolituskalendriga siin

Koolituskeskus

TOIMUNUD KOOLITUSED

Toimunud veebikoolitusi on võimalik järele vaadata. Vali altpoolt huvipakkuv teema ja vaata mugavalt endale sobival ajal. Koolitusi puudutavate küsimuste korral kirjuta meile koolituskeskus@ppg.com.

Toodete ja värvimisalaste küsimuste korral helista Värviliinile 12011 või kirjuta meile varviliin@ppg.com.

SAUNADE JA NIISKETE RUUMIDE VIIMISTLEMINE (kevadhooaeg 2021)

Vaata 2021.a koolituse salvestust

Saunad, duširuumid, vannitoad ja kütmata ruumid on kohad, kus on palju niiskust. Taoliste ruumide viimistlemise üheks eesmärgiks on vältida niiskuskahjustuste, sh hallituse tekkimist. Niiskete ruumide viimistlemisel on õigete toodete kasutamine eriti oluline. Samas on saun ja vannituba lõõgastumiseks ideaalsed ning seetõttu on oluline, et need oleksid kujundatud hubaselt.

Koolitusel tutvustasime, milliseid tooteid kasutada seintel, lagedel, põrandal ja laval ning andsime ideid, kuidas põnevalt sauna viimistleda. Vaata järele koolituse salvestust!

Saun

KODU KIIRREMONT (kevadhooaeg 2021)

Vaata 2021.a koolituse salvestust

Kui Sul on vaja kodus teha pisiremonti ja kiiret värskendust korteris või majas, garaažis, keldris või panipaigas, siis see koolitus võiks Sulle abiks olla. Koolitusel andsime praktilisi näpunäiteid levinumate remonttööde osas nagu pragunenud nurkade, uste- või akende ümbruste, tüübliaukude, mõrade või täkete parandamine ning vee-, rooste- ja tahmakahjustuste eemaldamine. Soovitasime ka sobivaid tooteid: eeltöötlusaineid, krunte, pahtleid, viimistlusvärve ja maalritarbeid. Vaata järele koolituse salvestust!

Kiirremont

SEINTE EFEKTVÄRVIMINE (kevadhooaeg 2022)

Vaata koolituse salvestust

Tikkurila tootevalikus on mitmeid põnevaid dekoratiivtooteid, millega saab efektselt ja unikaalselt seinu viimistleda. Näiteks metalselt helklev Taika Paint pärlmuttervärv ja Taika Glaze pärlmutterlasuur või toonitav struktuurvärv Tunto Hieno.

Koolitusel tutvustasime suurel hulgal erinevaid dekoratiivseid lahendusi ning näitasime ja rääkisime, kuidas neid teostada. Vaata järele koolituse salvestust!

efektseinad

TERRASSIDE VIIMISTLEMINE JA HOOLDAMINE (kevadhooaeg 2022)

Vaata koolituse salvestust

Selleks, et terrass kestaks võimalikult kaua, peaks seda regulaarselt hooldama. Kuigi terrassi õlitamine võib tunduda lihtsa tööna, siis on siingi väga oluline teada peamisi nõuandeid, et tulemus saaks ühtlane, kaunis ja kauakestev. 

Koolitusel rääkisime pindade ettevalmistamisest enne õlitamist, sobivatest toodetest, efektiivsetest töövahenditest ja õigetest töövõtetest ning näitasime ka praktikas ette, kuidas õlitada. Vaata järele koolituse salvestust!

Terrasside viimistlemine ja hooldamine

PUITFASSAADIDE VIIMISTLEMINE NING HOOLDUS

Vaata 2021.a koolituse salvestust

Majafassaadi viimistlemine on suur ettevõtmine, mille tulemust saab nautida aastaid juhul, kui kõik õigesti teha. Fassaadi viimistlemisel on oluline teada sobivaid ilmastikutingimusi, tööde järjekorda, vastupidavaid tooteid ja töövahendeid ning valida majale värvitoon, mis kestab kaua kaunis ega pleegi.

Koolitusel rääkisime uute ja eelnevalt töödeldud fassaadide eeltöötlusest, viimistlemisest ning hooldusest. Soovitasime sobivaid tooteid ja näitasime ka praktikas ette. Vaata järele koolituse salvestust!

Puitfassaad

MÖÖBLI TUUNIMINE (kevadhooaeg 2021)

Vaata 2021.a koolituse salvestust

Tuunida võib nii vana kui ka uut mööblit, et saada just selline tulemus, mis sobib Sinu koju.

Koolitusel rääkisime toodetest (värvidest, lakkidest, peitsidest) ja töövahenditest, kuidas ning millega viimistleda erinevaid pindu nagu kapid, toolid, lauad, radiaatorid, aknalauad, uksed, liistud jm. Käsitlesime ka erinevaid materjale - puit, metall ja plastik. Jagasime rohkelt ideid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas ideest kauni lõpptulemuseni jõuda ning näitasime ka praktikas ette. Vaata järele koolituse salvestust!

Mööbli värvimine

KOOLILAPSE TOA KUJUNDAMINE (sügishooaeg 2021)

 

Vaata koolitust järele: disaineri nõuanded

Vaata koolituse salvestust: praktiline osa koolituskeskuses

Koolilapse toa kujundamise teema puudutab kõik lapsi ja peresid, kelle lapsed käivad koolis. Kõige suurem muudatus puudutab neid peresid, kus laps alles alustab kooliskäimist. See tähendab, et senisele mängumaailmale on vaja lisaks luua ruum, kus saab ka rahulikult ja mugavalt õppida. Eraldi tähelepanu vajavad need lapsed, kes juba käivad koolis. Nemad võivad vajada värskendust oma tuppa, et kooliteed uue energiaga jätkata. Oma kogemusi ja professionaalset nõuannet jagas psühholoogia taustaga disainer ja konsultant Kristel Aimee Laur. Praktilisi värvimisnippe tutvustas Tikkurila Koolituskeskus.

Koolilapse toa koolitus

JÕULUKAUNISTUSTE VÄRVIMISE VEEBIKOOLITUS (sügishooaeg 2021)

Vaata veebikoolitust järele siit

>>Vaata jõulukaunistuste värvimise ideid siit

  • Koolitusel tutvustasime ja õpetasime erinevaid värvimistehnikaid, millega luua stiilseid ja efektseid jõuluaksessuaare
  • Värvisime jõuluehteid, klaaspurke, pudeleid, karpe, kuuske jmt
  • Kasutasime erinevaid viimistlusvahendeid – lakke, värve, metalselt helkivaid efekttooteid, pimedas helendavat lakki
  • Dekoreeritud esemed saad kodukaunistamisel kasutusse võtta.
Jõulukaunistuste valmistamine
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et