Harmony Clean Air

Harmony Clean Air - õhku puhastav sisevärv

Harmony Clean Air seina- ja laevärv on innovatiivse õhku puhastava tehnoloogiaga, mis vähendab siseruumide õhus leiduva kahjuliku formaldehüüdi taset.

Harmony Clean Air on täismatt eriti hea kattevõimega õhku puhastava tehnoloogiaga sisevärv. Värv püüab õhust formaldehüüde ja seob need värvikile sisse. On tõestatud, et sel viisil vähendab värvitud pind õhus lenduvat formaldehüüdi sisaldust.

Värv tervislikuma siseõhu jaoks

Siseõhu kvaliteet on meie heaolu jaoks hädavajalik, kuna me kipume suurema osa ajast veetma siseruumides. Kahjuks ei ole siseõhk saastamata. Üks mürgiseid siseõhku saastavaid aineid on formaldehüüd: värvitu, tuleohtlik ja tugeva lõhnaga kemikaal, mida leidub sageli igapäevastes toodetes, näiteks mööblis ja ehitusmaterjalides.

Formaldehüüdid on kantserogeensed ja võivad põhjustada nii astmat kui allergiat. Kui formaldehüüd esineb õhus teatud tasemel, võib see põhjustada mõnedel inimestel ebameeldivaid mõjusid, nagu põletustunne silmades, ninas ja kurgus, iiveldus või nahaärritus.

Harmony Clean Airiga värvitud seinad püüavad toaõhust formaldehüüdi ja seovad selle värvikilesse. See vähendab oluliselt formaldehüüdi taset siseõhus.

Harmony Clean Air

Jätkusuutlik valik

Harmony Clean Air on üks Tikkurila tootevaliku enim ökomärgistega sertifitseeritud värve. Kõrgeimat kvaliteeti kinnitavad sertifikaadid: EL-i ökomärgis, M1 klassifikatsioon ja Põhjamaade Luigemärk. Toode on keskkonnasõbralik ja hea valik allergikutele.

Kasutuskohad: kuivade ruumide seinad ja laed.

Väga hea pesemiskindlusega (märghõõrdekindluse klass 1).

Harmony Clean Air

Värv on välja töötatud koostöös Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliiduga ning sertifitseeritud Eurofins Indoor Air Comfort Gold sertifikaadiga, mis näitab vastavust kõigile asjakohastele õhku paisatud lenduvate orgaaniliste ühenditega (LOÜ) seotud nõuetele Euroopas (riiklikele ja vabatahtlikele). Indoor Air Comfort Gold sertifikaate aktsepteeritakse otseselt tõendina jätkusuutlike hoonete programmidest, nagu BREEAM international ja LEED.

Harmony Clean Air on suurepärase kattevõimega täismatt värv ja seda saab toonida paljudesse värvitoonidesse.

Tutvu tootega siin

Harmony Clean Air

Harmony Clean Airiga värvitud seinad on pestavad ja kergesti hooldatavad. Värskelt värvitud ruum parandab siseõhu kvaliteeti aastateks.

Kuidas toimub õhu puhastamine?

•Kasutame innovatiivset sideainet, mis “püüab” formaldehüüde. 

•Sideaine on konstrueeritud nii, et aktiivsed formaldehüüdi püüdvad osad jaotuvad kuivanud värvi sees ühtlaselt. 

•Kui formaldehüüd on õhus, kinnitub see värvipinnale ja reageerib hiljem sideainega, püüdes kinni sideaine osad ja nii muutub formaldehüüd kuivanud värvi osaks. 

•Seetõttu väheneb ohtlike formaldehüüdide kontsentratsioon õhus. 

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et