Pane see kirja kriidiga

Sisustusblogi pidaja Varpunen värvis kogu oma magamistoa seina toonitava Liitu-tahvlivärviga. Enam ei pea piirduma musta või rohelise tahvlivärviga!

Kasutati tooni X465 Tikkurila Tunneta Värvi värvikaardilt.

Sein värviti Tikkurila mati tahvlivärviga Liitu, mida on lihtne pinnale kanda. Susanna kandis seinale 3 kihti värvi, et tagada parim tulemus. 

"Otsustasime kasutada tooni X465 Brexia, mis tundub nii õige - piisavalt neutraalne võrreldes toas olevate valgete toonidega ja puitpindadega."

Seinte värvimine oli lihtne ja Susanna sai selle tehtud nädalavahetuse jooksul. Peale nädalat oli pind piisavalt kuiv, et sinna peale oli võimalik kirjutada. 

Heledat tooni laud sobib imehästi kokku uue seinavärvi tooniga.
1. PUHASTA PIND

Pese varem värvitud seina  Maalipesu puhastusvahendiga juhendi kohaselt. 

2. PIIRITLE SEIN

Piira servad maalriteibiga.

3. SEGA VÄRV

Sega Liitu tahvlivärv enne kasutamist hästi läbi. Kasuta servade värvimisel väikest pintslit.

4. VÄRVI PIND

Kanna Liitu värvi pinnale lühikesekarvalise maalrirulliga kahes kihis. Lase värvikihtidel vahepeal kuivada. Eemalda maalriteip koheselt pärast viimase värvikihi peale kandmist. Pese töövahendeid veega või Pensselipesu töövahendite puhastusvahendiga.

Idea teostaja: Susanna Vento

Sisekujundaja, stilist ja toimetaja Susanna Vento on kuulus oma Varpunen (varblane) blogi ja OK - omin käsin - raamatu poolest. Heida pilk Susanna loomingulisesse ja ajatu stiiliga Varpunen-blogisse, kust saad kindlasti inspiratsiooni. Sealt leiab stiilseid teostusi, mis on vähese aja- ning rahakuluga.


Loe Susanna mõtteid selle projekti kohta >>

 

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.