tahvlivärv

Pane ideed seinale kirja kriidiga

Soome sisustusblogi blogija Susanna värvis kogu oma magamistoa seina toonitava Liitu tahvlivärviga. Enam ei pea piirduma musta või rohelise tahvlivärviga!

Sein värviti Tikkurila mati Liitu tahvlivärviga, mida on lihtne pinnale kanda. Susanna kandis seinale 3 kihti värvi, et tagada parim tulemus. 

"Otsustasime kasutada tooni X465 Brexia, mis tundub nii õige - piisavalt neutraalne võrreldes toas olevate valgete toonidega ja puitpindadega," lausub Susanna.

Seinte värvimine oli lihtne ja see sai tehtud nädalavahetuse jooksul. Nädala pärast oli pind piisavalt kuiv ja sinna peale oli võimalik kirjutada. 

Liitu tahvlivärv
Heledat tooni laud sobib imehästi kokku uue seinavärvi tooniga.
Liitu tahvlivärv
Liitu tahvlivärv
Pese seinad
1. PUHASTA PIND

Pese varem värvitud seina  Maalipesu puhastusvahendiga juhendi kohaselt. 

Teibi
2. MÄRGI PIIRJOONED

Piira servad maalriteibiga.

sega värv
3. SEGA VÄRV

Sega Liitu tahvlivärv enne kasutamist hästi läbi. Kasuta servade värvimisel väikest pintslit.

Värvi
4. VÄRVI PIND

Kanna Liitu värvi pinnale lühikesekarvalise maalrirulliga kahes kihis. Lase värvikihtidel vahepeal kuivada. Eemalda maalriteip koheselt pärast viimase värvikihi peale kandmist. Pese töövahendeid veega või Pensselipesu töövahendite puhastusvahendiga.

Projekti autorist

Sisekujundaja, stilist ja toimetaja Susanna blogi ja "OK - omin käsin" raamatu poolest. Susanna blogist leiab stiilseid teostusi, mis on vähese aja- ning rahakuluga.

 

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et