Boheemlik stiil kodukontoris beeži värvitooniga X459

Boheemlikud vaibid kodukontoris

Kui töötad kodus ja soovid kodukontoris luua sooja ning kutsuva töise õhkkonna, siis lisa sinna hubaseid maalähedasi värve.

Tikkurila Tunneta Värvi värvikaart sisaldab kuut eelnevalt valmis sobitatud stiili hoolikalt valitud värvipalettidega. Boheemliku stiili tunned ära sooja ja rikkaliku värvigamma ning naturaalsete materjalide järgi. See stiil toimib eriti hästi kodukontorites, luues kutsuva ja hubase õhkkonna väikestes ruumides ning lisab soojust ka suurematesse ruumidesse. Kui hakkad ruume kujundama boheemliku stiili värvipaleti järgi, saad sobivad värvitoonid valida nii sügavamate küllastunud baasvärvide kui ka loomulike ja õhuliste toonide seast.

Beež sein kodukontoris

Unenäoline töötoanurgake  

Selles väikeses kodukontoris on seinad värvitud Tikkurila sooja beeži värvitooniga X459 Dream, mis on üheks boheemliku stiili peamiseks värvitooniks. Helebeež annab ruumile pehme sooja üldilme ja muudab toa harmoonilisemaks ning läbimõelduks. Soojades toonides seinavärv kombineerituna looduslikest materjalidest dekoratsioonidega loob rahuliku õhkkonna, mida traditsioonilistes kontoriruumides ei kohta.

Hoolikalt valitud detailid, nagu näiteks rotangmööbel ja keraamilised lauanõud, vähendavad tüüpilist kontoritunnet ning kootud esemed pehmendavad ruumi üldilmet. Ka õige valgustus on väga oluline - pehmed varjundid, hajutatud valgus ja orgaanilised materjalid - näiteks riisipaberist valgustid, sobivad boheemliku stiiliga hästi.

Boheemlik stiil kodukontoris

Detailid on olulised

Tavaliselt näivad kontoriruumid kliinilised ja külmad ega tundu üldse personaalsed, kuna seal ei ole isiklikke asju. Hoolikalt valitud detailid ja tähendusega esemed on boheemlikule stiilile omased ning loovad isikupärase ruumi.

Mugava ja stressivaba kodukontori loomiseks soovitame kasutada Tikkurila Harmony täismatti ökoloogilist seinavärvi, mis moodustab elegantse sametise efektiga pinna.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et