Magamistoa savihallid seinad ja öökapid

Magamistoa savihallid seinad ja öökapid

Blogija Maiju värvis oma magamistoa seina, liistud ja öökapid stiilselt ühte tooni. Maiju valik langes halli tooni kasuks, et muuta magamistuba tõeliselt õdusaks.

Maiju värvis magamistoa seinad savihalliks (toon V487 Cloister). Ta valis seintele täismati Harmony sisevärvi, kuna see tagab sobivaima läikeastme magamistuppa. Öökapid ja liistud värviti sama tooni, kuid Helmi 80 mööblivärviga läikivaks, et need paistaks silma kauni mati seinapinna taustal.

Magamistoa savihallid seinad ja öökapid
Magamistoa savihallid seinad ja öökapid

Magamistuba enne ja pärast värskendamist

Maiju värvis magamistoa valge otsaseina halliks, et anda kogu toale intensiivsem välimus. Olulised dekoratiivsed esemed paiknevad öökapil ja iluliistul.

"Ma arvan, et see toon on täpselt õige - see on just õiget tüüpi halli ja beeži segu. See muutis toa tõeliselt hubaseks!” kiidab blogija Maiju.

Magamistuba enne
MAGAMISTUBA ENNE
Magamistuba pärast
MAGAMISTUBA PÄRAST

Idee teostus

 

Kui soovid seda ideed ka oma magamistoas rakendada, siis esmalt eeltöötle mööbel (öökapid ja ehisliistud) ja seejärel krundi need. Järgmisena tee eeltöötlus seintele ning siis värvi. Kui sein saab värvitud, jätka mööbli viimistlemisega.

 

Seina värvimine

Puhasta seinad
1. PUHASTA

Pühi sein puhtaks. Kui sein on silmaga nähtavalt määrdunud, siis puhasta see Maalipesu puhastusvahendiga pakendil antud juhiste järgi. Lase puhastatud pinnal kuivada.

2. KAITSE

Kata põrand enne värvimist pritsmete eest kaitseks sobiva paberiga. Kata liistud ja pistikupesad maalriteibiga.

Värvimine
3. VÄRVI

Sega Harmony sisevärv korralikult läbi ja kanna seinale kaks kihti täismati viimistluse saamiseks. Harmony on ülevärvitav juba 1-2 tunni pärast, nii et saad seina värvitud vaid mõne tunniga.

Öökappide ja iluliistu värvimine

Puhasta pinnad
1. PUHASTA JA LIHVI

Puhasta mööbel Maalipesu puhastusvahendiga ja lase kuivada. Järgi kindlasti pakendil antud juhiseid. Lihvi vana värvipind matiks ja eemalda lihvimistolm tolmuharja või lapiga.

Värvi
2. EELTÖÖTLUS

Krundi mööbel üks kord Helmi Pohjamaali kruntvärviga, kasutades mööblivärvi rulli või pintslit. Lase enne viimistluskihi peale kandmist 5 tundi kuivada.

Värvi
3. VÄRVI

Värvi 1 või 2 korda läikiva Helmi 80 mööblivärviga. Helmi mööblivärv on ülevärvitav 16 tunni pärast. Kasutuskuiv on mööbel 2-3 päeva pärast.

Maiju magamistoa seinte pindala on 18 ruutmeetrit, mistõttu kulus tal nende värvimiseks kaks 2,7-liitrist purki Harmony värvi. 1 liiter Helmi krunti ja mööblivärvi kulus mööbli üle värvimiseks. Värskenduse kogukulu oli vähem kui 200 eurot.

Blogija

Projekti autorist

Muudatusprojekti magamistoas teostas blogija Maiju.

“Suhtun sisekujundusse väga kirglikult ja armastan teise ringi poode, nii et mu blogi täidavad disainileiud ja taskukohased kasutatud asjad. Ma järgin trende ega karda muutusi," sõnab Maiju.Loe blogist Maiju mõtteid selle projekti kohta

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et