Tumehall sein moodsa makrameepunutisega

Magamistoa stiilinäited Instagramist

Heitsime pilgu oma Instagrami jälgijate kontodele ja leidsime vahvaid kujundusideid. Uus värvitoon seinal, stiilne voodipeats ja padjakuhi võivad magamistoa kujunduses palju muuta. Soovime teilegi inspiratsiooni pakkuda!
lilac colour wall and matching bed headboard

Sobita voodipeats seinavärviga

Puidust tahvlid või voodipeats saavad värske ja kaasaegse ilme, kui need sobitada pastelse seinatooniga. Proovi Tikkurila J426 Lilac sirelitooni nagu @johannavaltanen. Hoolikalt valitud kunstiteosed, trendikas kuivatatud lilled ja linane voodipesu täiendavad lõpptulemust.

Harmoonia värvitoonides

Ideaalne rahulik pesa pärastlõunase uinaku tegemiseks. Kombineeri sarnaseid, kuid siiski pisut erinevaid harmoonilisi toone – seinal kasuta hallikasrohelist, rahva suurt lemmikut Tikkurila V447 Serpentine tooni; aksessuaarid ja voodipesu olgu sarnast rahulikku tooni, näiteks salveiroheline, kreemikas ja beež. Aitäh inspiratsiooni eest, @varjojarannalla.

greyish green colour wall and bed with matching textile
rusty red colour wall in bedroom

Inspiratsioon õuest

@annikamon_ magamistuba on ideaalne kombinatsioon puitpõrandast ja roostepunasest seinast. Ka aasta kõige pimedamal ajal saab nautida mälestusi suvest ja aiast - taimed, kastekann ja aidauksest inspireeritud voodipeats toovad magamistuppa suvehõngu.

Boheemlaslikud vaibid

Mõnikord on mõnus võtta aeg maha ja lihtsalt olla – pikutada, lugeda ja võib-olla terve päeva voodis veeta. Lisa oma salajasse pelgupaika natuke boheemlaslikku vaibi – täiusta seda narmaste, pleedide, patjade ja tulekettidega. Kreemjad ja vanaroosad toonid ning mustrilised padjad viivad mõtted kuhugi kaugele. Kui detaile on palju, võiks seina värvitoon olla rahustav ja mahe - proovi meie populaarseid beeže toone nagu H484 Mulberry ja X459 Dream või hoopis pehmeid roosasid toone, näiteks X420 Maiden ja Y319 Apple Blossom. @ourchoys jagas meiega hetke oma ideaalsest lõõgastumiskohast.

beige colour wall in bohemian style bedroom
dark grey colour wall with modern macrame piece

Kutsuvalt pime

Milleks teha peale ärkamist voodi korda, kui võiks selle kutsuvalt segamini pesaks jätta? Tumedad ja summutatud toonid tekitavad magamistoas rahustava tunde. Katseta seinal tumehalli ja sobita see sisekujunduses beeži, vase- ja roostetoonidega. Detailid muudavad ruumi omavahel kombineerides veelgi huvitavamaks - moodne makramee sobitub kauni antiikse lambiga. Rohkem inspiratsiooni leiad @xxnina4xx kontolt.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et