Kuus kõige populaarsemat värvitooni puitfassaadile

6 kõige populaarsemat värvitooni puitfassaadile

Loe, millised on kuus kõige populaarsemat katvat tooni puitfassaadile.
Kuus kõige populaarsemat värvitooni puitfassaadile
Toonid (üleval paremalt): D105 Sinappi, D110 Menninkäinen, Q707 Peikko, D129 Korppi, Q803 Hiiri, Q854 Pyry

Tutvustame Sulle kuut kõige populaarsemat katvat värvitooni puitfassaadidele Skandinaavias.

Fassaadi värvitooni valimine on otsus, mis nõuab põhjalikku kaalumist ja taustatööd. Aitame Sul seda tähtsat otsust teha, pakkudes kuut klassikalist valikut puitmajade fassaadidele sobiva värvitooni valimiseks.

Need klassikalised toonid muudavad värvivaliku lihtsamaks, olenemata sellest, kas otsid uut tooni vaid fassaadile või kokkusobivate toonide kombinatsioone kogu maja erinevatele pindadele.

Puiduvärvide värvikaardi toonide hulgast leiad nii kaasaegseid kui ka traditsioonilisi variante puitmajade fassaadivärvide jaoks.

Puitfassaadi värvipalett
Puitfassaadi värvipalett
Puitfassaadi värvipalett
Puitfassaadi värvipalett
Puitfassaadi värvipalett
Puitfassaadi värvipalett
6 värvikombinatsiooni puitfassaadidele

Erinevaid värvikombinatsioone on väga palju. Mõnikord võtab õige kombinatsiooni leidmine rohkem aega kui värvimistööd. Soovime selles osas abiks olla ja seetõttu on meie värviekspert kokku pannud kuus erinevat värvikombinatsiooni.

Vali kõigepealt oma lemmik värvitoon ja seejärel vaata meie soovitusi selle kohta, milliseid teisi toone saab selle tooniga kombineerida.

Nõuanne! Värvitooni valimisel saavutad hea tulemuse siis, kui teed valitud tooniga testvärvimise kohapeal. Lõplikku tulemust võivad mõjutada valguse hulk ja suund, ümbritsevad värvitoonid ja pinna struktuur.

Kui sobivate toonide valimine on keeruline, siis kasuta mobiiliäppi

Kasulik töövahend värvimise planeerimisel on Tikkurila Colour Master mobiiliäpp. Kas otsid inspiratsiooni majafassaadile värvitooni leidmiseks? Või on keeruline otsustada, missugune toon erinevate lemmiktoonide seast valida? Toonide valimine äpi abil on lihtne ja mugav nii fotol kui liitreaalsuses. 

 

Vali värvitoonid Tikkurila Colour Master mobiiliäpiga

 

Telli Tikkurila uudiskiri

Saadame sulle kasulikke artikleid, tooteuudiseid ja kutseid koolitustele ning üritustele. Saadame uudiskirju umbes kord kvartalis. Kui soovid uudiskirja saamisest loobuda, siis saad oma tellimuse igal ajal tühistada.

OLE KURSIS UUDISTEGA
Telli uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et