Populaarne pruun toon puitfassaadile

Populaarne pruun toon puitfassaadile

Tumepruun on rahulik, elegantne ja pretensioonitu. See on lemmikuks neile, kes armastavad traditsioone. Pruun sobib hästi loodusesse, näiteks suvila fassaadi värvitooniks.

Aastaaegade vaheldumisel leidub erinevaid pruune toone. Pole ime, et pruun on aastakümneid olnud ka puitmajade viimistlemisel enim kasutatavate hulgas.

Tumepruun Q7070 Peikko Tikkurila puiduvärvide värvikaardilt on olnud pruunide seas kõige populaarsem. See on mitmeotstarbeline värv, mis sobib nii maa- kui ka linnahoonetele.

Kaasaegsed puitmajad võib traditsioonilise ja modernse musta asemel hoopis pruuniks värvida, sobitades hoone nii paremini loodusesse.

Populaarne pruun toon puitfassaadile

Kuidas kombineerida teisi värvitoone pruuniga?

Tumepruun Q707 Peikko on usaldusväärne ja kindel valik.

Kaasaegse stiili puhul kombineeri sarnaseid pruunikaid varjundeid kogu majal, soklist katuseni. Värvi akna- ja ukseraamid heledamaks pruuniks (D111 Kajakki). Kui hoonet ümbritseb hall tänavakivi, siis võib sokli värvida ka halliks (näiteks Q710 Aapa).

Klassikaline lahendus on heledate detailidega pruun fassaad. See on kõige traditsioonilisem ja harmoonilisem värvikombinatsioon keset põhjamaist metsa. Katseta detailidel murtud valget (näiteks Q800 Pöllö).

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et