Populaarne must toon puitfassaadile

Populaarne must toon puitfassaadile

Must on populaarne valik modernsete puitfassaadide puhul. Samaaegselt vaoshoitud, dramaatiline, ajatu ja trendikas.

Musta värvi fassaadi populaarsus on pidevalt tõusnud.

Must on olnud populaarne valik just uute puitfassaadide puhul. See on samaaegselt nii vaoshoitud, dramaatiline, ajatu kui trendikas. Must D129 Korppi Tikkurila puiduvärvide värvikaardilt on suurepärane valik.

Kõige traditsioonilisem värvikombinatsioon mustaga on valge. Kui aga soovid hoida üldist stiili rahulikuna, siis lisa detailidesse tumehalli.

Traditsioonilist stiili esindavates hoonetes on musta värvitooni põhitoonina kasutatud harva, musta tooni kasutamisel tuleb selle sobivust võrrelda ülejäänud ümbritseva keskkonnaga.

Populaarne must toon puitfassaadile

Kuidas kombineerida teisi värvitoone mustaga?

Must D129 Korppi on minimalistlik värvitoon. Skandinaavia stiil ja must sobivad hästi kokku, luues ajatu kombinatsiooni.

Musta värvi majaga sobib hästi kokku hall, näiteks tumehall Q841 Noki ja Q805 Liuske. Värvi aknaraamid ja uksed tumehalliks ning sokkel halliks.

Klassikaline kombinatsioon on must koos heledate detailidega.

Kui kasutad musta kõrval valget, siis ei pea tingimata puhast kirgast valget valima, kontrasti saab tekitada igat tooni valgega. Vali näiteks murtud heleda varjundiga toon, mis muudab kogu üldilme rahulikumaks (toon Q802 Haikara).

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et