Populaarne valge toon puitfassaadile

Populaarne valge toon puitfassaadile

Valge fassaad on klassikaline valik ja muudab hoone igas keskkonnas silmapaistvaks.

Valge fassaadivärvi valimisel tasub meeles pidada, et looduses ei esine erksaid valgeid, välja arvatud lumivalge. Sel põhjusel soovitame valgeks fassaadivärviks valida Tikkurila puiduvärvide värvikaardilt veidi murtud valge tooni nagu Q854 Pyry. See ei hoia ainult fassaadipinda kauem puhtamana, vaid muudab ka kontrasti hoone ja ümbritseva looduse vahel pehmemaks.

Valge värvitoon sobib väga erinevate stiilide puhul, minimalistlikest uutest hoonetest kuni puitpitsidega kaunistatud villadeni.

Populaarne valge toon puitfassaadile

Kuidas kombineerida teisi värvitoone valgega?

Valgeks värvitud hoone paistab hästi silma. Valge on üks enimkasutatavaid fassaadivärvitoone erinevate stiilide puhul. Kui hoone fassaad on värvitud valgeks, saab sellega kombineerida peaaegu kõiki teisi värvitoone. Meie soovitame kasutada murtud valget tooni Q854 Pyry.

Kaasaegse stiili puhul kombineeritakse valgega musta (D129 Korppi), näiteks katusel ja aknaraamidel.

Kui soovid, et kontrast oleks veidi pehmem, kombineeri valgega tumehalli (näiteks Q859 Myrskylintu). Helehall (näiteks Q802 Haikara  sobib näiteks soklile, muutes selle seina värvitoonist veidi tumedamaks ja tasakaalustades kogu hoone värvigammat.

 

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et