Ultra Special

Mustust hülgav akrülaatvärv. Lihtsasti puhastatav värvipind.

Avainlippu_NEW

Ultra Special

Mustust hülgav akrülaatvärv. Lihtsasti puhastatav värvipind.

  • 805
  • 4 m²/l
  • 9 m²/l
  • 2 h
  • 1 h

Lõpptulemus

  • Poolmatt

Kirjeldus

Mustust hülgav akrülaatvärv. Lihtsasti puhastatav värvipind.


Toote omadused

Töötlemata, tööstuslikult krunditud puitpindadele. Samuti sobib puitpindadele, mida on varem värvitud puitpindadele mõeldud välisvärvidega.


Kasutuskohad

Nurgalauad, aknapiirded, tuulekastid, reelingud ja postid.


Katvus

Saetud laudadele 4-6 m²/l. Hööveldatud ja enne värvitud puitpindadele 7-9 m²/l.


Töövahendid

pintsel, pihustamine


Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema kuiv, õhutemperatuur vähemalt +5 °C ja suhteline õhuniiskus alla 80% värvimise ja kuivamise ajal.


Pinna ettevalmistus

Värvimata pinnad: Hallitanud pind pese Tikkurila Homeenpoisto puhastusvahendiga vastavalt kasutusjuhendile. Krundi puiduni puhtad pinnad võimalikult varajases ehitusjärgus Valtti Primer või Valtti Plus Base puiduimmutiga. Roostetavad metallosad (naelapead vms) krundi Rostex Super metallikruntvärviga. Oksakohtadelt eemalda vaik. Krundi pinnad üks kord Öljypohja (eriti vanad ja kulunud pinnad) või Ultra Primer kruntvärviga. Tööstuslikult krunditud või varem värvitud pinnad: Hallitanud pind pese Tikkurila Homeenpoisto puhastusvahendiga vastavalt kasutusjuhendile. Eemalda varem värvitud pinnalt lahtine värv kaaprauaga ja harja pind puhtaks terasharjaga. Krundi puiduni puhtad pinnad Valtti Primer või Valtti Plus Base puiduimmutiga. Krundi pinnad üks kord Öljypohja (eriti vanad ja kulunud pinnad) või Ultra Primer kruntvärviga.


Värvimine

Esimene kiht:

Sega värvi hoolikalt enne kasutamist ja vedelda vajadusel veega. Värvi pind 1-2 korda Ultra Special värviga. Kanna värvi pinnale fassaadipintsli või värvipihustiga ja tasanda pintsliga. Eriti hoolikalt värvi puitmaterjali servad ja otsmised pinnad. Niiskuse ja temperatuuri kõikumiste mõjul võib oksakohtadest hakata vaiku läbi värvipinna imbuma. See põhjustab värvipinna muutusi puidu looduslike omaduste tõttu.


Hooldusvärvimine:

Ultra Special värviga värvitud pinnad võib hooldusvärvida Ultra Special või Ultra-sarja puiduvärvidega.


Töövahendite puhastamine

Pese töövahendid vee ja seebiga puhtaks või Tikkurila Pensselipesu puhastusvahendiga.


Hooldusjuhendid

Värvitud pind saavutab lõpliku tugevuse ja vastupidavuse normaaltingimustes u. 1 kuu möödudes, enne seda vältida pinna kulutamist ja pesemist. Varsti pärast töötlemist võib pinda puhastada kergelt pehme harjaga, niiske puhastuslapiga või mopiga. Mitte varem kui 1 kuu möödudes värvimisest võib määrdunud pinda puhastada Huoltopesu pesuvahendiga (1 osa Hupltopesu 10 osa vett). Puhasta eriti määrdunud pinnad tugevama Huoltopesu lahusega (1:1). Pesu järel loputa pinnad ja lase kuivada.


LOÜ

(Alaliik A/d) 130g/l. Ultra Special sisaldab LOÜ maksimaalselt 130g/l.


Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et