Tikkurila Supi sari hoiab saunapinnad kaunina

Tikkurila Supi sari hoiab saunapinnad kaunina

Läti ettevõte Timberart toodab tünnisaunu, väikseid maju jmt ning väärtustab kvaliteetsete materjalide kasutamist.

Ettevõte on uhke oma kvaliteetsete toodete tarnimise üle vastavalt klientide soovile. Timberarti meeskonna eesmärk on luua tooteid, mis mitte ainult ei paista silma hea kvaliteedi, disaini ja funktsionaalsuse poolest, vaid mida võib pidada ka meistriteosteks. Ettevõte on Lätis tegutsenud neli aastat ja ekspordib regulaarselt teistesse Euroopa riikidesse, eriti Saksamaale ja Skandinaaviasse.

Loodud pikaaegseks kasutamiseks

Timberarti jaoks on väga oluline, et nende tooted oleksid kauakestvad ning klientidele võimalikult mugavad kasutada ja hooldada. Selle saavutamiseks kasutavad nad sauna tootmisprotsessis Tikkurila Supi sarja tooteid. Tikkurila Supi sarja õlide, vahade, kaitseainetega saad anda oma saunale kauni välimuse ja samal ajal kaitsta puitpindu niiskuse eest. Supi tooteid on nii saunalavale, -pinkidele, laudisseintele ja -lagedele kui ka puitpõrandatele.

Tooted mitte ainult ei anna ilusat esteetilist viimistlust, vaid kaitsevad ka pindu pikaajaliselt ja muudavad need hõlpsamini puhastatavaks.

Tikkurila Supi sari hoiab saunapinnad kaunina
Me usume Timberartis, et Tikkurila Supi on parim võimalik lahendus sauna sisepindade hooldamiseks. Tooted kestavad, neid on lihtne peale kanda ja need pikendavad meie saunade eluiga. Saunapinnad peavad olema vastupidavad pidevale kuumusele, aurule ja higile. Supi tooted aitavad meil seda saavutada ja tähendavad meie klientidele vähem hooldust,
Aivis Lejiņš, Timberarti tegevjuht
Tikkurila Supi sari hoiab saunapinnad kaunina

Kaunis lõpptulemus ja suur värvivalik

Timberart hindab ka Supi laia värvivalikut, kus on palju toone, mille vahel valida. Peamised värvikaardid saunatoodetele tooni valimiseks on Tikkurila Ajatute poolläbipaistvate toonide värvikaart ja Laki ja peitsi värvikaart. 

Tooteid on lihtne peale kanda ja neid toetab vajadusel professionaalne tugi, mis muudab need lihtsaks valikuks pikaajaliseks koostööks. Supi-sarja tooted kuuluvad ehitusmaterjalide M1-klassi, millest eraldub eriti vähe orgaanilisi ühendeid siseõhku.

Kasutame Tikkurila tooteid igapäevaselt ja oleme alati saanud head tagasisidet tootmispersonalilt. Pärast Supi õlide ja vahade pealekandmist ei ole vaja järeltöötlust, mis säästab meie aega ja muudab meie tootmisprotsessi lihtsamaks. Kui meil, või meie klientidel, on Tikkurila värvide kohta konkreetseid küsimusi, võime professionaalse toe ja nõu saamiseks helistada Tikkurila värviliinile,
Aivis Lejiņš, Timberarti tegevjuht

Jätkusuutlik käsitöö

Tikkurila lahendused on inimeste ja planeedi jaoks tervislikumad, lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) sisaldus on madal ja heitkogused vähenevad. 

Tagame, et meie tooted vähendavad hooldusvajadust ja pikendavad toodete eluiga, säilitades samal ajal hea siseõhu kvaliteedi. Meie kliendid usaldavad meid, et pakume suure jõudlusega tooteid, mis muudavad nende elu lihtsamaks ja vähendavad hoonete keskkonnamõju kogu nende elutsükli jooksul. Koostöös selliste ettevõtetega nagu Timberart aitavad meie tooted hooneid kauem ilusana hoida.

Tikkurila Supi sari hoiab saunapinnad kaunina
Tikkurila Supi sari hoiab saunapinnad kaunina

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Profitoodete kontaktid leiad siit.

OLE KURSIS TIKKURILA UUDISTEGA JA TELLI UUDISKIRI.
Telli profitoodete uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et