maalähedane kollane seinavärv

Kuus ideed kodu hubaseks muutmisel

Kui ilm hakkab taas külmemaks muutuma, on käes aeg, mil hakkame kodus rohkem aega veetma. Nüüd on sobiv aeg üle vaadata, kas interjöör, kuhu kõleda ilma eest peitu paged, on mõnus ja hubane.

Kas Su elutoa või magamistoa seinad vajaksid uut, sooja ja kodust tooni, mis näeks hea välja aastaringselt?

Kui kõik on paigas, siis haara lihtsalt tekk, mõned küünlad, tass teed ja hea raamat. Oledki pimedaks ja kõledaks sügiseks valmis.

Värvitoonide valimisel aitab Sind Colour Master mobiiliäpp

maalähedane kollane seinatoon

1. Soe kollane

Kuldkollased varjundid muudavad ruumi soojaks ja pehmeks pesaks. Saa inspiratsiooni langevatest lehtedest ja too loodus siseruumidesse. L396 Beeswax on pruuni alatooniga soe ja rikkalik kollane.

tumeroheliste seintega elutuba ja naturaalsed dekoratsioonid

2. Tumeroheline nagu mets

Männid, sammal, mets ja oksad – tume, soe ja intensiivne roheline on suurepärane valik, kui soovid muuta oma kodu eelseisvaks pimedaks perioodiks hubaseks ja intiimsemaks. Tumeroheline toon M442 Fjord on parim valik, kombineeri seda kuldsete detailide ja naturaalsete materjalidega.

heledam maalähedane roheline ja boheemlikus stiilis magamistuba

3. Rahustav salveiroheline

Kui otsid tagasihoidlikumat ja heledamat rohelist, proovi M495 Arctic Willow. See on rahulik toon, mida on lihtne kombineerida näiteks pruunide ja punaste toonidega. Salveiroheline toon näeb toas eriti kaunis välja siis, kui tuba püüab päeva viimaseid päiksekiiri.

pruun sein magamistoas

4. Punane, pruun või hoopis midagi muud?

S471 Etruscan on justkui kameeleon: murtud punakaspruun roosa, halli ja põlenud oranži varjunditega. See toon näeb erineva valguse käes erinev välja. Kasuta seda näiteks koos smaragdrohelise ja sooja beežiga.

tumesinine sein magamistoas

5. Tumesinine

Kui ilmad on päikeselised, siis pole ju põhjust kurta. Kui aga vihma kallab ja tuul ulub, siis tahaks meelsasti päeva voodis veeta. Värvi oma magamistuba tumesiniseks. Sügav tumesinine toon N429 Denim on murtud, kuid intensiivne sinine, mis sobib kokku sooja beeži ja pruuniga. 

soe beezh sein elutoas

6. Soe beež

V484 Driftwood on paljude stiilidega kokku sobiv värvitoon: seda saab kasutada nii lihtsas kui klassikalises interjööris kui ka kunstipärases ja külluslikus kodus. See on elegantne, kuid samas soe ja maalähedane beež. Ümbritse oma pehme lugemisnurk beeži soojuse ja mugavusega ning naudi hubast kodu.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et