šokolaadipruunid seinad

Värvi söögituba šokolaadipruuniks

Blogija Riikka värvis oma elutoa sööginurga seina vaid paari tunniga šokolaadipruuniks. Värvitooni valikul sai ta inspiratsiooni retseptidest.

Täismatt tulemus

Riikka valis tooni S484 Conglomerate Tikkurila Tunneta Värvi värvikaardilt. Sein värviti täismati Harmony sisevärviga.

Kui valid Tikkurila sisevärvi ja toonid selle Tunneta Värvi värvikaardilt valitud tooni, siis võid olla kindel, et valitud toon näeb sinu kodus välja täpselt samasugune nagu värvinäidisel – iga valguse juures.

šokolaadipruunid seinad
Söögitoa sein enne värvimist
ENNE VÄRVIMIST
Söögitoa sein pärast värvimist
PÄRAST VÄRVIMIST

Idee teostus

Muuda värvi abil oma söögitoa ilmet vaid mõne tunniga!

Puhasta seinapinnad
1. PUHASTA

Kui sein on selgelt must, puhasta seda enne alustamist Maalipesu puhastusvahendi abil, järgides etiketil märgitud juhiseid. Lase kuivada.

Kaitse pinnad enne värvimist
2. KAITSE

Enne värvimist pane põranda kaitseks maha paber. Kata liistud ja pistikupesad teibiga. Kui seinapinda tuli pahteldada või kui vana värvikiht on tume, kanna esiteks seinale kiht Luja kruntvärvi. Vali selline Luja kruntvärvi toon, mis sarnaneb uue viimistlusvärvi toonile.

Sega värv
3. SEGA

Sega Harmony sisevärv ja vala see värvialusele, mis on kilekotiga kaetud. Sedasi saad pärast järgi jäänud värvi lihtsalt purki tagasi valada.

Seina värvimine
4. VÄRVI

Kanna seinale kaks värvikihti, et saada täismatt pind. Harmony värvi saab üle värvida 1–2 tunni pärast ja nii saad seina vaid mõne tunniga värvitud.

Blogija

Projekti autorist

Riikka on Helsingis elav fotograaf, kunstnik, stilist ja blogija. Riikka peab populaarset blogi, kus ta käsitleb sisekujunduse ja toiduga seotud ettevõtmisi ning ka kergemaid teemasid, et tuua igapäevaellu veidi vaheldust.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et