Riikka Kantinkoski värvis seinad šokolaadipruuniks

Värvi söögituba šokolaadipruuniks

Weekdaycarnival blogija Riikka Kantinkoski värvis oma elutoa sööginurga seina šokolaadipruuniks. Ka retseptid võivad anda värviideid. Vaata, kuidas Riika värvis seinad vaid paari tunniga.

Täismatt tulemus

Riikka valis tooni S484 Conglomerate Tikkurila Tunneta Värvi värvikaardilt. Sein värviti täismati sisevärviga Harmony.

Kui valid Tikkurila sisevärvi ja toonid selle Tunneta Värvi värvikaardilt valitud tooni, siis võid olla kindel, et valitud toon näeb sinu kodus välja täpselt samasugune nagu värvinäidisel – iga valguse juures.

Suklaanruskeaa maalia pöydällä
Söögitoa sein enne värvimist
Enne värvimist
Söögitoa sein peale värvimist
Peale värvimist

Idee teostus

Muuda värvi abil oma söögitoa ilmet vaid mõne tunniga!

Puhdista seinäpinta
1. PUHASTA

Kui sein on selgelt must, puhasta seda enne alustamist Tikkurila Maalipesu puhastusvahendi abil, järgides etiketil märgitud juhiseid. Lase kuivada.

Suojaa muut pinnat ennen maalausta
2. KAITSE

Enne värvimist pane põranda kaitseks maha paber. Kata liistud ja pistikupesad teibiga. Kui seinapinda tuli pahteldada või kui vana värvikiht on tume, kanna esiteks seinale kiht Luja kruntvärvi. Vali selline Luja kruntvärvi toon, mis sarnaneb uue viimistlusvärvi toonile.

Sekoita maalia
3. SEGA

Sega sisevärvi Harmony ja vala see värvialusele, mis on kilekotiga kaetud. Sedasi saad pärast järgi jäänud värvi lihtsalt purki tagasi valada.

Seinän maalaaminen suklaanruskeaksi
4. VÄRVI

Kanna seinale kaks värvikihti, et saada täismatt pind. Harmony värvi saab üle värvida 1–2 tunni pärast ja nii saad seina vaid mõne tunniga värvitud.

Riikka Kantinkoski

IDEE TEOSTAJA: Riikka Kantinkoski

Riikka Kantinkoski on Helsingis elav fotograaf, kunstnik, stilist ja blogija. Riikka peab populaarset blogi Weekdaycarnival, kus ta käsitleb sisekujunduse ja toiduga seotud ettevõtmisi ning ka kergemaid teemasid, et tuua igapäevaellu veidi vaheldust.

Loe Riika mõtteid projekti kohta blogist >>

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et