roheline sein tooliga

Stiilne tulemus rohelise värvitooni ja metallikvärvidega

Blogija Viena andis oma elutoale täiesti uue ilme seinte ja mõne lemmikasja värvimisega. Elutoa seinad värviti hallikasrohelise Nephrite tooniga. Potid ja lambijalg said vaskse tooni.
Värvitud sein on värvinäidisega täpselt sama värvi

Seinad värviti täismati Harmony sisevärviga, sest see värv annab elegantse sametmati pinna ning silub kõik pinna väikesed ebatasasused. Roheline toon on N494 Nephrite Tikkurila Tunneta Värvi värvikaardilt.

Kui valid Tikkurila sisevärvi ja toonid selle Tunneta Värvi värvikaardilt valitud tooni, siis võid olla kindel, et valitud toon näeb sinu kodus välja täpselt samasugune nagu värvinäidisel – iga valguse juures.

Roheline sein ja pink
Roheline sein ja taim

Lisa elutoale metalset läiget

Tulemuse viimistlemiseks värviti mõned potid ja lambijalg Taika Helmiäismaali vase- ja kullatooni pärlmuttervärviga. Tikkurila Taika värvikaardil on hõbedasel põhjal kergelt helkivaid toone ning kuldse läikega sooje toone.

Lambijalg värviti Taika värviga
Taika värv ja pintsel
Sein enne värvimist
Enne värvimist
Roheline sein ja lill
Peale värvimist
Seina pesu enne värvimist

Seina värvimine

1. PUHASTA

Pühi seina pind puhtaks. Kui sein on selgelt must, puhasta seda Tikkurila Maalipesu puhastusvahendi abil, järgides sildile märgitud juhiseid. Lase kuivada.

Enne värvimist pane põranda kaitseks maha kiht paberit. Kata liistud ja pistikupesad kleeplindiga. Kui seinapinda tuli siluda või kui eelmine värvikiht on tume, kanna esiteks seinale kiht Varma kruntvärvi. Vali selline Varma kruntvärvi toon, mis sarnaneb uue kattevärvi toonile.

Seina värvimine
2. VÄRVIMINE

Sega Harmony sisevärvi ja kanna rulli abil kaks värvikihti seinale. Pikendusvarre abil on lihtsam värvida. Harmony värvi saab üle värvida 1–2 tunni pärast ja nii saad seina vaid mõne tunniga värvitud.

Värvimine Taika värviga

Esemete värvimine Taika värviga

Puhasta esemed, mida plaanid värvida. Värvi 1–2 kihis pärlmuttervärviga Taika Helmiäismaali.

Viena k blogi

IDEE TEOSTAJA: Viena K

Viena K on blogija ja ilukummardaja, kes pildistab ja kirjutab stiilist, sisekujundusest, toidust ja elust.

 

Loe Viena mõtteid selle projekti kohta blogist

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et