Must sein valge kamina taga

Soovitused must-valge interjööri kujundamiseks

Must-valge värvikombinatsioon võib olla samaaegselt nii dramaatiline, mahe, minimalistlik kui värske. See klassikaline kombinatsioon on ajatu.

Must-valge interjöör on ajatu klassika. Kui Sulle meeldib minimalism ning läbimõeldud ja värske stiil, siis must ja valge on hea alus, millele ülejäänud sisekujundus luua.

Moodne hele elutuba tumeda mööbliga

Tasakaalu leidmine

Nii must kui valge annavad neutraalse baasi teistele värvitoonidele. Pastelsed ja kalliskivitoonid hakkavad valges ruumis särama ning näpuotsatäis musta on heledamate toonidega ruumis suurepärane aktsent.

Soe Y458 Merino on ideaalne taust mustadele detailidele.

Valge söögituba heleda mööbliga

Klassikaline valge

Valge sein (Tikkurila White) on klassikaline valik. Et valge ei tunduks liiga külm ja isikupäratu, lisa pehmeid pleede, heledaid puidutoone ja musta elementi.

Modernne elutuba valge seina ja särava punase aktsendiga

Näputäis värvi

Valged pinnad võivad tekitada igava mulje, kuid seda saab hõlpsasti vältida, lisades tekstuuri ja veidike teisi toone - kasuta seintel ja lagedel erinevaid valgeid varjundeid ning lisa näpuotsaga värviaktsente.

Graafilised mustrid annavad ruumile uue dimensiooni ja see on väga nutikas viis hoida ruumi nüansirikka ja huvitavana. Lisa valges interjööris aktsendi lisamiseks õhukeste mustade jalgadega mööblit, säravates toonides vaipu ja maale.

Valge toon (F497 Paper) äratab seinad ellu, kui lisad juurde tilgakese punast (323 Hearts).

Valge söögituba musta aktsentseinaga

Musta varjundid

Ruumile sügavuse ja iseloomu andmiseks pole vaja enamat kui musta seina – see on omaette pilgupüüdja.

Nii nagu valgel on lugematu arv varjundeid, nii on ka mustal. Mahe Y497 Toro on dramaatilise Y498 Midnightiga võrreldes palju pehmem. Pildil on sametine hallikasmust (Y500 Wrought iron), mis on elegantselt kombineeritud valgete detailide, heleda puitpõranda ja mustvalge fotoga.

Must paneelsein lastetoas

Tekstuur loob hubase meeleolu

Nutikas viis musta tooni kasutada on lakkida puitpaneelid poolläbipaistva akrülaatlakiga - tulemus on soe ja intensiivne ning puidustruktuur jääb välja paistma. Pildil olev seinapaneel on töödeldud Paneeli-Ässä veepõhise lakiga toonis 3444 Blackberry.

Tume sein magamistoas

Rahustav atmosfäär

Must ja valge loovad koos kasutamisel rahuliku atmosfääri. See vastandeid tõmbav paar sobib hästi magamistuppa. Must magamistuba ei pea tunduma sünge - vali lihtsalt must või mustjashall pehme toon, mis peegeldab veidi valgust, ja kombineeri see valgete detailidega ning miks mitte ka mõne aktsenttooniga pehmetel linadel ja virna patjadega. 

Pildil olev pesa meenutav tume magamistuba (seinte toon S500 Surf) on ideaalne värviliste magusate unenägude tekkeks.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et