Roosa efektsein magamistoas

Roosa efektsein magamistoas

Blogija Minttu värvis magamistoas Tunto Hieno struktuurvärviga vapustava efektseina vaid ühe päevaga. Vaimustav viimistlus näeb välja nagu kahvaturoosa varjundiga tänapäevane betoonsein.
Ainulaadne efektsein

Minttu värvis magamistoa seinad Tunto Hieno struktuurvärviga, toonidega M499 Cloak, X487 Plaster ja H417 Mazeron (Tunneta Värvi värvikaardist). Tunto Hieno on Tunto sarja kõige peenema konsistentsiga struktuurvärv. Selle abil saab siseseintele luua peeneteralise struktuuriga ainulaadselt efektse pinna. Ühendades erinevaid võtteid ja värvitoone pakub Tunto lõputult pinnaviimistluste variante.

"Vähemalt mulle see lõpptulemus tõesti meeldib. Minu arvates sobib tume seinapind kenasti magamistuppa, mis muudab betoonpinna taas kergemaks."

Minttu, Mami's GO GO blogi

rough bedroom wall painted with tunto hieno
wall painted with tunto hieno
Idee teostus

Tunto Hieno kuivab kiiresti ja seetõttu saab muutuse ühe päevaga ellu viia.

Pre-treatment
1. EELTÖÖ

Pühi pind puhtaks enne töötlemist. Kui sein on määrdunud, pese pinda vastavalt juhendile Tikkurila Maalipesu puhastus- ja eeltöötlusainega ning lase kuivada.

Enne värvimist kata põrand paberiga. Liistud ja pistikupesad kata maalriteibiga.

Partially painted wall
2. KRUNDI

Krundi sein täismati Harmony värviga, toon M499 Cloak.

paints and rollers on the floor
3. SEGAMINE

Sega Tunto Hieno struktuurvärvi. Varu iga tooni jaoks eraldi värvivann, segamispulk ja värvirull. Vala värvid värvivanni.

Spreading the paint with roller
4. PINNALE KANDMINE

Kanna Tunto Hieno erinevaid toone (H417 Mazeron, X487 Plaster ja M499 Cloak) paksu kihina pikakarvalise rulliga risti-rästi umbes 1m² suurusele pinnale korraga.

Mami gogo blogger spreading the tunto hieno
5. MUSTER

Tee seinale tapeedikaabitsa abil kergete risti-rästi tõmmetega muster, et pinnale tekiks selge struktuur. Jätka Tunto Hieno struktuurvärviga katmist ja risti-rästi tõmmetega mustri kujundamist 1 m² kaupa korraga.

Mami gogo blogger

Idee teostaja: Mami GO GO

Mami GO GO blogis saad heita pilgu Minttu elule ja kodule. Seal leiab lugusid nii riiete kui toidu teemadel. Minttu on kahe väikese poisi üksikema, kes armastab punast huulepulka, vihkab tormamist ja näeb ilu igapäevases elus.

Loe blogist Minttu mõtteid

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et