Tikkurila aasta värv 2023

Kujunda oma kodu 2023. aasta värvi ja kollektsiooni toonidega

Aasta värvi 2023 kollektsiooni kuuluvate toonidega saad kujundada omanäolise interjööri, mille tulemus võib olla kas tagasihoidlik ja rahulik või julge ning üllatav.

Koosolemine ning üksteisest hoolimine suurendab rõõmu- ja õnnetunnet. Me puudutame üksteist, paneme üksteist tundma olulisena. Me anname üksteise elule värvi. Aasta värvi 2023 kollektsiooniga tahame Sind julgustada, et leiaksid värvimisalast inspiratsiooni lähedastega koosolemise hetkedest ja emotsioonidest ning ümbritseksid ennast just nende värvitoonidega, mis Sulle hästi ja toetavalt mõjuvad.

Tikkurila aasta värv 2023

Aasta värv: V413 Rosy Moment 

Aasta värvi 2023 kollektsiooni tuumikuks on pehme varjundiga tuhm vanaroosa toon V413 Rosy Moment, millest õhkub soojust, empaatiat ja sõbralikkust ümbritsevate inimeste vastu. Proovi seda õrna värvitooni ruumides, kus soovid luua õdusat ja pehmet miljööd.

 

Aasta värvi toetavad värvitoonid: särav ja hurmav roosa H320 Magnolia, intensiivne kollane J392 Wax, rahulik ja maandav pruun L478 Kestrel ning samblaroheline M449 Grotto. Kõik kollektsiooni värvitoonid sobivad omavahel kokku ja toovad esile üksteise parimad omadused ning täiendavad aasta värvi.

 

Vaata aasta värvi 2023 avaürituse lühivideot

Tikkurila aasta värv 2023

Mitmekülgne värvikollektsioon aitab kujundada omanäolist interjööri

Värvid on kodukujunduses üks olulisemaid aspekte. Mitmekülgne aasta värvi kollektsioon võimaldab luua erinevaid interjööre, mõjutades ruumitunnetust ning kutsudes esile ammuseid mälestusi. Kasuta kollektsioonis olevaid värvitoone ning anna oma kodule külmades rahulikes toonides skandinaavialik või julgetes soojades toonides ilme.

Praegusel ajal valdab meid nostalgiline meeleolu ja ka koduses interjööris soovime kasutada midagi hubast ja pehmet. Aasta värvi kollektsioonist leiad nii heledaid elegantseid toone, nagu näiteks udune ja jahe rohekas X447 Sea Smoke, kui ka lummavaid pehmeid toone, nagu näiteks rahulik sinakasroheline S440 Silk Road. Kogu kollektsiooni täiendavad tumedad aktsenttoonid: proovi näiteks magamistoa seinal tumepruuni (X501 Aubergine) või samblarohelist (M449 Grotto).

 

Tutvu kollektsiooniga siin

Tikkurila aasta värv 2023

Mängi soojade ja külmade toonidega 

Ole julge! Katseta ja mängi värvidega ning sobita omavahel külmi ja sooje toone – tulemus võib olla üllatav ja muudab interjööri pisut intrigeerivaks. Kui kahtled värvitoonis, siis alusta väikesest detailist: värvi kõigepealt ära mööbliese, uks või üks aktsentsein.

Koduse interjööri ilu seisneb selles, et see on pidevalt muutuv ja omanäoline. Koju valitud värvitoonid peegeldavad Sinu emotsioone ja mälestusi.

 

Tikkurila aasta värvi kontseptsioon Color Now on loodud trendikate ja põnevate värvitoonide ning teemade tutvustamiseks. Tikkurila soovib inspireerida inimesi looma ilusat igapäevaelu ja pakkuma uusi värvikaid võimalusi. Tikkurila on loonud Color Now kollektsiooni ja aasta värvi alates 2016. aastast.

#colornow2023

Tikkurila aasta värv 2023
Tikkurila aasta värv 2023
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et