Aasta värv 2023 on V413 Rosy Moment

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment on pehme varjundiga tuhm vanaroosa - lummav värvitoon, millest õhkub soojust ja hoolivust ning mälestusi ühistest eluhetkedest. Anname üksteise elule värvi.

V413 Rosy Moment on Tikkurila aasta värv 2023

Koosolemine ning üksteisest hoolimine suurendab rõõmu- ja õnnetunnet. Õrn ja pehme V413 Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat. Nii nagu nimigi ütleb, on see roosiline hetk; samaaegselt nii habras kui jõuduandev. Hetk, kui tunned end eriliselt kellegagi, kellega just kohtusid, või kellegagi, kellega oled kogu oma elu jaganud. Või hetk, kui tunned, et teie mõlema mõtted käivad samu radu.

V413 Rosy Moment

Pehme varjundiga tuhm vanaroosa toon, mida võib kasutada kõikjal kodus. See toon meenutab roosat kulda, kuid on värskema ja trendikama nüansiga.

Lummav värvitoon, millest õhkub soojust ja hoolivust ning mälestusi ühistest eluhetkedest

Kujuta oma mälestusi ette värvitoonidena. Mis värvi on päev, mil esimest korda kohtusite? Mis värviga kirjeldad hetki, kui olete koos? Mis värviga kirjeldad õrna armastust, tõelisi tundeid? Mis värvi on rõõm?

Rosy Moment ja aasta värvi 2023 kollektsioon

Aasta värvi 2023 kollektsiooni tuumikuks on pehme varjundiga tuhm vanaroosa V413 Rosy Moment, millest õhkub soojust, sõbralikkust ja empaatiat ümbritsevate inimeste vastu. Kollektsiooni erinevad värvitoonid panevad üksteist särama, valikus on nii heledaid rahulikke varjundeid kui silmapaistvaid aktsenttoone. Kõik kollektsiooni värvitoonid sobivad omavahel kokku ja toovad esile üksteise parimad omadused ning täiendavad aasta värvi.

Kujuta oma mälestusi ette värvitoonidena. Saa inspiratsiooni aasta värvi 2023 kollektsioonist!

OLE KURSIS TIKKURILA UUDISTEGA
Telli uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et