Lastetuba

Kaunis värvikollektsioon lastetuppa

Kas otsid lastetuppa rõõmsat värvikombinatsiooni? Vaata meie värvieksperdi poolt kokku pandud värvikollektsiooni, mis on samaaegselt kaasaegne ja lõbus.

Värvikollektsioon koosneb neljast toonist, mis täiendavad ja tasakaalustavad teineteist: energiline päikesekollane S302 Grapefruit, rahulik taevasinine H353 Forget Me Not, kahvatu roosa H417 Mezeroni ja neutraalne hall F428 Necklace. Värvitoonid on inspireeritud päikeselisest rannapäevast, et tuua lastetuppa positiivsust.

On väga oluline, et lastetuba oleks mugav ja rahulik, kus laps tunneb end lõõgastunult. Valitud pastelsed värvitoonid loovad kauni maalähedase atmosfääri.

Lastetuba

Lisa toale rõõmsameelsust

Värvil on meeleolu loomisel ülioluline roll ja erkkollane on suurepärane võimalus tuua tuppa päikesepaisteline ja rõõmsameelne õhkkond. Kollane on ideaalne põhivärvitoon lastetuppa. Värvi lastetoa laud päikesekollaseks nagu näiteks S302 Grapefruit ja vaata, kuidas see muudab kogu toa rõõmsamaks.

Erkkollane on ergutav värv, mis toimib erinevates vormides. Värviga saab anda iseloomu tervele seinale või kasutada vaid aktsendina detailidel. Võid ka seinal geomeetrilisi kujundeid värvida, tee näiteks ruut, paks triip või kolmnurk. Geomeetrilise vormi andmiseks kasuta maalriteipi.

Lastetuba

Natuke maalähedast varjundit

Tasakaalustava värvikombinatsiooni loomiseks vali kollasele juurde paar lisavärvitooni. Kuna kollane on üsna domineeriv, siis  rahustavaks tooniks võiksid valida rahuliku taevasinise H353 Forget Me Not või mõne muu sinise varjundi, mis tekitab kujutluspildi sinisest taevast ja päikeselisest päevast. Helesinisel on rahustav toime. Kasuta seda näiteks seinapaneeli värvimisel, jättes seina ülemise osa neutraalseks.

Lastetuba

Roosa - tüdrukute lemmik

Kolmas toon, kahvaturoosa, annab ruumile aktsendi ja pehmendab ruumi üldist meeleolu.

Kauni lõpptulemuse saad, kui värvid seinad tooniga H417 Mezeron. Võid seda tooni kasutada ka kogu toa seinte põhivärvitoonina ja teisi kollektsiooni toone kasutada aktsentidena.

Kui Su lapsele meeldib roosa, siis võid ka mõned mööbliesemed selle värvitooniga värvida.

Lastetuba

Harmoonia kahvatuhalliga

Iga toon ruumis ei pea olema värviline. Hall on ideaalne värvitoon, mis sobib kokku teiste toonidega. Kasuta valge asemel pehmet halli.

Neutraalne hall, nagu näiteks F428 Necklace, sobib suurepäraselt kollase, taevasinise ja pehme roosaga. See täiustab ja võimaldab teistel värvidel ruumis särada. Kombineeri halli näiteks seintel oleva taevasinise tooniga H353 Forget Me Not. Neutraalsed toonid lisavad lastetuppa tasakaalu, et pärast tervet päeva mängimist oleks rahulik meeleolu.

OLE KURSIS TIKKURILA UUDISTEGA
Telli uudiskiri

Lastetoas värvi ökoloogilise värviga

Lastetuppa sobiva värvi valimisel pööra tähelepanu toote kvaliteedile ja ohutusele. Tikkurila Joker ja Harmony on keskkonnasertifikaadiga seinavärvid, millel on Soome allergia-, naha- ja astmaliidu heakskiit. Mööblivärvile Helmi 10 ja Helmi 30 on antud M1 sertifikaat ja Põhjamaade ökomärgis (Luigemärk) ning see vastab ka mänguasjade pinnatöötlusele seatud rangetele nõuetele.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et