Luja 40

Akrülaatvärv, mis sisaldab hallitusvastast ainet. Värvil on madal lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) tase. Luja värv on nüüd sertifitseeritud ka Põhjamaade Ökomärgisega (Luigemärk) ja EL Ökomärgisega.

EPD verified
EU Ecolabel
M1
Nordic Ecolabel
Avainlippu
Polish Hygenic Certification
MED
  • Hallitusvastase ainega
  • Suurepärane vastupidavus kemikaalidele
  • Hea valik niisketesse ruumidesse
  • 805
  • 8 m²/l
  • 12 m²/l
  • 4 h
  • 2 h

Lõpptulemus

  • poolläikiv

Kirjeldus

Akrülaatvärv, mis sisaldab hallitusvastast ainet. Värvil on madal lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) tase. Luja värv on nüüd sertifitseeritud ka Põhjamaade Ökomärgisega (Luigemärk) ja EL Ökomärgisega.


Toote omadused

Sobib krohv-, betoon-, pahteldatud, tellis-, puitkiud- ja puitlaastpindadele sisetingimustes. Sobib nii uute kui varem värvitud pindade värvimiseks.


Kasutuskohad

Siseseinad ja -laed ruumides, kus on nõutav kõrge pesemis-, niiskus- ja kulumiskindlus: nt köögid, koridorid või trepikojad, tualettruumid, vannitoad. Värv sisaldab hallitusvastast ainet, mis muudab selle sobivaks kasutamiseks kõrge niiskusega ruumides. Sobib ka üldkasutatavatesse ruumidesse, kus vajatakse tavalisest suuremat vastupidavust kulumisele ja pesemisele: nt fuajeed, haiglate koridorid, palatid jm pindadele. Luja seeria värvid sobivad ka toiduainete töötlemise ruumidesse: nt meierei, pagariäri.


Katvus

u 8-12 m²/l. Tegelik kulu sõltub pinnale kandmise viisist, tingimustest, pinnakattest ja töödeldava pinna kardedusest.


Vedeldi

Veepõhine


Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine


Hallitusvastase ainega

Poolläikiv värv Luja 40 sisaldab hallitusvastast ainet, mis annab pikaajalise kaitse hallituse kasvu vastu. Tänu sellele püsib värvitud pind kauem puhas.

Product usp1consumer_img
hospital environment

Suurepärane vastupidavus kemikaalidele

Eriti vastupidav värv, millel on hea pesemis- ja kulumiskindlus. Luja värviga värvitud pindu võib puhastada tugevatoimeliste pesuainetega ning ka korduv puhastamine ei kahjusta seda. Talub hästi mehhaanilist koormust. Sobib suurepäraselt seinte värvimiseks ruumides, mida pidevalt puhastatakse (nt köögid kodus või avalikud ruumid nagu fuajeed, haigla koridorid ja palatid).

Product usp2consumer_img
Swinmming hall

Hea valik niisketesse ruumidesse

Luja 40 värv sisaldab hallitusvastast ainet ja sobib ideaalselt niisketesse ruumidesse: nt tualettruumid ja vannitoad nii kodus kui ka avalikes ruumides.

Product usp3consumer_img
color samples
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et