Intact Primer

Veepõhine kiiresti kuivav universaalne nakkekrunt sisetöödeks.

M1
MED
  • Universaalne nakkekrunt
  • Nõudlikele pindadele
  • Sertifitseeritud turvalisus
  • 808
  • 6
  • 8
  • 5 h
  • 1 h

Lõpptulemus

  • matt

Kirjeldus

Veepõhine kiiresti kuivav universaalne nakkekrunt sisetöödeks.


Toote omadused

Eriti sileda ja tugeva pinna saamiseks siseruumides.


Kasutuskohad

Sobib krunt- ja vahevärviks nii uutele kui ka varem värvitud pindadele. Intact Primer nakkub hästi ka nõudlike pindadega nagu melamiin, klaaskiud, tööstuslikult värvitud pinnad (mitte PVDF-pinnad), PVC, alumiinium, tsingitud lehtmetall ning alküüd- ja katalüütvärvitud pinnad. Sobib ka puit- ja metallpindadele kuivades siseruumides.


Katvus

6-8 m²/l


Vedeldi

Veepõhine


Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema kuiv, õhutemperatuur vähemalt +8ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%.


Pinna ettevalmistus

Eemalda pindadelt hoolikalt mustus ja tolm. Pese eelnevalt värvitud ning erilist nakkumist vajavad pinnad Maalipesu pesuvahendiga ja loputa veega. Lihvi kõvad ja läikivad pinnad matiks. Eemalda lihvimistolm.


Värvimine

Esimene kiht:

Sega värvi hoolikalt enne kasutamist, vajadusel vedelda veega. Värvi pintsli, rulli või pihustiga. Suurte pindade puhul on soovitatav värvida esmalt rullivõi pihustiga ning tasandada pintsliga. Soovitame kasutada sünteetiliste harjastega pintslit. Värvitud pinna võib üle värvida Intact 8 või Intact 40 pinnavärviga u 5 tunni pärast.


Töövahendite puhastamine

Eemaldada töövahenditelt liigne värv ja pesta veega. Kergelt kõvenenud värvi eemaldamiseks on soovitatav kasutada Tikkurila Pensselipesu puhastusvahendit.


Hooldusjuhendid

Värvitud pinda võib puhastada 1 kuu möödumisel värvimisest. Puhastamiseks kasuta vee või neutraalse (pH 6-8) puhastusaine lahusega niisutatud pesukäsna või -lappi. Eriti määrdunud pindade puhastamiseks kasuta kergelt leeliselise (pH 8-10) puhastusaine lahusega niisutatud pesukäsna või -lappi. Loputa pind hoolikalt.


LOÜ

EÜ LOÜ (VOC) sisalduse piirväärtus (alaliik A/i) 140 g/l (2010). Maksimaalne LOÜ sisaldus värvis on max. 140 g/l.


Universaalne nakkekrunt

Intact Primer on hästi tasanduv universaalne kruntvärv mis sobib kasutamiseks Intact 8 ja 40 mööblivärvide alla. Intact Primer on spetsiaalselt välja töötatud, et saavutada ühtlane ja tugev eriti hästi nakkuv pind.

Product usp1prof_img
Universal- and adhesion primer

Nõudlikele pindadele

Intact Primer sobib krunt- ja vahevärviks nii uutele kui ka varem värvitud pindadele. Intact Primer nakkub hästi ka nõudlike pindadega nagu melamiin, klaaskiud, tööstuslikult värvitud pinnad (mitte PVDF-pinnad), PVC, alumiinium, tsingitud lehtmetall ning alküüd- ja katalüütvärvitud pinnad. Sobib ka puit- ja metallpindadele kuivades siseruumides.

Product usp2prof_img
For challenging surfaces

Sertifitseeritud turvalisus

Intact Primer on veepõhine, vähese lõhnaga ning ohutu kasutada. Tootel on MED-sertifikaat (Marine Equipment Directive - laevaseadmete direktiiv 96/98/EC).

Product usp3prof_img
Certified safety
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et