Intact 40

Kiiresti kuivav veepõhine mööblivärv siseruumidesse. Jätab sileda ja eriti tugeva pinna.

EPD verified
M1
Avainlippu
MED
  • Eriti vastupidav mööblivärv
  • Sile ja tugev pind
  • Sertifitseeritud turvalisus
  • 808
  • 8 m²/l
  • 10 m²/l
  • 4 h
  • 2 h

Lõpptulemus

  • Poolläikiv

Kirjeldus

Kiiresti kuivav veepõhine mööblivärv siseruumidesse. Jätab sileda ja eriti tugeva pinna.


Toote omadused

Puit ja metallpinnad siseruumides. Sobib nii esmaseks kui ka ülevärvimiseks.


Kasutuskohad

Uksed, liistud, aknaraamid, mööbel, trepikäsipuud, postid jms kuivades ja niisketes siseruumides.


Katvus

8-10 m2/l.


Vedeldi

Veepõhine


Töövahendid

pihustamine, pintsel, mohäärrull, viltrull


Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema kuiv, õhutemperatuur vähemalt +10ºC ja suhteline õhuniiskus alla 60%.


Pinna ettevalmistus

Värvimata pinnad: Eemalda hoolikalt mustus ja tolm uutelt pindadelt, et tagada parim võimalik nakkumine aluspinnaga. Krundi uus puit ja puitkiudplaatpinnad, metallpinnad ja pinnad, mis vajavad erilist nakkumist Intact Primeriga. Eriti poorsete pindade puhul kruntida 5–10% veega lahjendatud kruntvärviga. Seejärel lihvi pinnad. Värvi pind uuesti lahjendamata kruntvärviga. Krundi oksakohad ja kolletuv pind Tikkurila Multistop isoleeriva kruntvärviga. Varem värvitud pinnad: Pese eelnevalt värvitud pinnad Maalipesu pesuvahendiga ja loputa hoolikalt veega. Eemaldage lahtine värv kaabitsaga. Lihvi kõvad, läikivad ja tehases värvitud pinnad matiks. Eemalda lihvimistolm. Täida augud ja praod Vivacolor Snickeri pahtliga ja lihvi pahteldatud kohad. Krundi pahteldatud kohad või vajadusel kogu pind Intact Primer kruntvärviga.


Värvimine

Esimene kiht:

Sega värvi hoolikalt enne kasutamist, vajadusel vedelda veega. Värvi 1-2 korda pintsli, rulli või pihustiga. Suurte pindade puhul on soovitatav värvida esmalt rulli või pihustiga ning tasandada pintsliga. Soovitame kasutada sünteetiliste harjastega pintslit.


Hooldusvärvimine:

Kui pind on eelnevalt värvitud sarnase tootega võib hooldusvärvimise teostada ilma pinda eelnevalt kruntimata. Vt pinna ettevalmistamine.


Hooldusjuhendid

Värvitud pinda võib puhastada 1 kuu möödumisel värvimisest. Puhasta pind kuiva harja või tolmulapiga. Määrdunud pinna puhastamiseks kasuta neutraalse (pH 6-8) puhastusaine lahusega niisutatud pesukäsna või -lappi. Pind ei tohi jääda märjaks pärast puhastamist. Lahuse valmistamisel järgi tootja antud soovitusi. Peale värvimist ei tohi pinda tugevasti koormata, sest värv saavutab oma lõpliku kõvaduse ja kulumiskindluse normaaltingimustes umbes 1 kuu jooksul. Kui pinda on vaja varasemalt puhastada, tuleb seda teha ettevaatlikult, kasutades vees niisutatud pesukäsna või -lappi.


LOÜ

EÜ LOÜ (VOC) sisalduse piirväärtus (alaliik A/d) 130 g/l (2010). Maksimaalne LOÜ sisaldus värvis on max. 130 g/l.


Eriti vastupidav mööblivärv

Intact 40 on poolmatt, eriti hästi vastupidav, kõrge kvaliteediga mööblivärv uste, liistude, aknaraamide, trepikäsipuude ja postide värvimiseks. Intact 40 sobib kasutamiseks ka niisketes siseruumides.

Product usp1prof_img
Extremely durable enamel paint

Sile ja tugev pind

Intact 40 loob sileda ja tugeva värvipinna mis talub hästi kriimustusi, kemikaale ja rasva. Tasandub ühtlaselt ning kuivab kiiresti, mistõttu on eriti sobilik professionaalse tulemuse saavutamiseks.

Product usp2prof_img
Smooth and hard surface

Sertifitseeritud turvalisus

Intact 40 on veepõhine, kerge lõhnaga ning ohutu toode. Toode kuulub madala emissiooniklassiga M1 toodete hulka ning omab ka MED-sertifikaati (Marine Equipment Directive - laevaseadmete direktiiv 96/98/EC).

Product usp3prof_img
Certified safety
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et