Sisustustrendid 2024

2024. aasta peamised värvitrendid on erksad toonid, monokromaatilised ruumid ja hea tunde tekitamine ruumis.

Värvitoonid sisekujunduses, mis loovad hea tunde

Hea tunde ja rõõmsa tuju loomine sisekujunduses on üks selle aasta trendidest. Kasuta sisekujunduses esemeid, mis toovad meelde head mälestused ja loo ruum, mis teeb sind õnnelikuks. Katseta erksaid ja julgeid toone, kombineeri kontrastseid värvitoone ja mängi mustritega.

Kollasega saad luua rõõmsa ja helge ruumi, mis meenutab päikeselisi suvepäevi ka pimedal ajal. Kui sulle meeldivad rohkem roosad toonid, siis proovi julgelt roosat kas aktsentseinal või detailidel. Rahulikuma ilme loomiseks kasuta rohelisi või siniseid toone.

 

Siesta - sooja päikesepaistelise pärastlõuna laiskus laskub üle meele ja keha. Ideaalne lõheroosa. Kombineeri Siestat maalähedaste toonidega ja loo moodne boheemlik välimus.
Rahulik helesinine, mis sümboliseerib helgemat tulevikku. Lootus, rahu, tasakaal. Cumulus - täiuslik helesinine, mis aitab ka sisekujunduses rahuliku üldmulje luua ning seeläbi tasakaalustatuma elustiili leida. Tikkurila 2021. aasta värv.
Eggnog on pehme ja nüansirikas kollane kergelt punase varjundiga. Kombineeri seda veetlevat kollast teiste erksate toonidega.

Loodusest inspireeritud maalähedased toonid

Looduses domineerivate värvitoonide toomine siseruumidesse on lihtne viis anda ruumile naturaalne ilme ja loomulik hubasus. Maalähedased toonid sobivad ruumidesse, kus soovid lõõgastuda või luua külalislahket õhkkonda.

Traditsioonilised maalähedased toonid on pruunid, beežid ja rohelised, mis sobivad hästi minimalistlikku interjööri ega muutu ruumis domineerivaks.

Ole trendikas ja värvi seinad Tikkurila aasta värvi 2024 "Nude in Nizza" toonis.

Kulla varjundid

Kuldset tooni ei kasutata ruumis just väga tihti, kuid võiksid seda kaaluda. Kuldne lisab soojust ja sõbralikkust, täiendama teisi värvitoone ja lisab ruumile glamuuri.

Taika Paint kuldse pärlmuttervärviga saad teha imeliselt säravaid aksentpindu. 

>>Tutvu dekoratiivtehnikate ja efektseintega siin

Üks ruum, üks värvitoon

Monokroomsus tähendab seda, et kogu ruum on kujundatud ühe värvitooniga: seinad, mööbel ja detailid on sama tooni. Selle trendi teostamiseks sobivad suurepäraselt soojad värvitoonid.

Võid ka katsetada sarnaste toonide kasutamist, kombineerides näiteks valget koos paari beežiga.

Siniste toonide jõud

Värvitrendides on märgata siniste toonide populaarsust ka järgnevatel aastatel. Sinine tekitab rahustava atmosfääri ja seda kasutatakse suurel alal, näiteks seinapindadel. Sinise ilu seisneb selle mitmekülgsuses. Värske ja õhulise tunde loomiseks kasuta helesinist.

Sügavamad ja tumedamad sinised lisavad ruumile elegantsust. Seinapindadel võivad tumesinised toonid sobida aktsentseinteks kunstiteoste taustana või mööbli silmatorkavaks taustaks.

 

See õrn sinine H353 Forget Me Not on värske ja pehme nagu värskelt pestud pesu. Kasuta pilgupüüdjana väikestel pindadel või värvi oma magamistoa seinad seda rahustavat tooni.

Klassikaline L429 Indigo oma parimal kujul. See müstiline murtud toon sisaldab pisut halli. Kasuta sügavat ja rahustavad Indigot oma kodus lõõgastava ruumi loomiseks.

Colour Master Tool

Katseta värvitoone virtuaalselt Colour Master mobiiliäpiga

Kas otsid inspiratsiooni seina värvitooni leidmiseks? Või ei suuda otsustada, missugune toon erinevate lemmiktoonide seast valida? Toonide valimine äpi abil on lihtne ja mugav nii fotol kui liitreaalsuses.

OLE KURSIS TIKKURILA UUDISTEGA
Telli uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et