Voolamistehnikas sein

Voolamistehnikas sein teismelise toas

Voolamistehnikas seina on lihtne ise värvida ja see loob ruumis trendika efekti. Selle stiili puhul ei pea pelgama tumedate toonide kasutamist.
Isikupärane stiil ja trendikad toonid

Kasutasime teismelise magamistoas seina värvimiseks ja sellele voolava värvi efekti lisamiseks kahte sinist tooni: N429 Denim ja S431 Delft. Soovitame valida toaomaniku lemmikvärvid. Väiksemates ruumides tuleks valida seina ülaosa jaoks heledam toon, et tulemus jääks kergem.

Toa seinad värviti täismati Harmony värviga, mis on ohutu ja lõhnatu valik laste ning noorte magamistuppa.

Teismelise tuba
Kuidas voolamistehnikas seina teha?

Voolava värvi efekti on üllatavalt lihtne ise luua. Vajad vaid kitsa otsikuga plastpudelit, kuna sellest on lihtne värvi tilgutada.

N/A

1. Värvi kogu sein

Esmalt värvi kogu sein üle tumedama sinise (N429 Denim) tooniga toonitud Harmony värviga.

N/A

2. Pane paika piirjooned

Tõmba pliiatsiga sirge joon vabalt valitud kõrgusele põrandast, kasutades vesiloodi. Pildil oleva toa puhul on joon tõmmatud 2 m kõrgusele põrandast. Kleebi joone kohale lai maalriteip.

N/A

3. Tee voolava värvi muster

Vala heledama sinise tooniga (S431 Delft) toonitud Harmony värv kitsa otsikuga puhastatud plastpudelisse ja lahjenda värvi veega ca 10%. Tilguta teibi kohal värviga plastpudelit, pigistades seda õrnalt. Jätka piki teipi üle kogu seina.

N/A

4. Värvi seina ülemine osa

Eemalda teip ja värvi seina ülemine osa lahjendamata Harmony värviga, mis on toonitud samas toonis nagu voolav värv (S431 Delft). Kasuta pintslit värvitava pinna ülemineku juures ja värvirulli suuremal pinnal.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et