tumesinine magamistuba

Tindisinine magamistuba ja retrokapikesed

Uuenda lihtsalt oma magamistuba.

Talo Kahdelle blogija Helena värvis oma magamistoa tumesiniseks ja värskendas retrokapikesi voodi kõrval valge äärisega. Vaata siit, kuidas saad oma magamistoale uue ilme anda.

Blue bedroom with a bed
Blue bedroom with a night stand and a dog

Loo tumesinisega meeleolukas magamistuba

Helena tahtis, et magamistoa seinad oleksid dünaamilised, kuid rahustavad.

Seinad värviti mati värviga Joker, mis on ohutu valik magamistoa värvimiseks. Toon M350 Ink valiti Tunneta Värvi värvikaardilt. Tumedad seinad loovad värske tunde koos valgete uste ja lae, kõrgete akende ja teiste ruumis olevate heledate elementidega.

“See on tõesti ilus toon – vahel see tundub öötaeva sinine ja teinekord meenutab mulle Fazeri šokolaadi. See on nüüd mu lemmiktuba!"

 

Blue bedroom wall
Blue bedroom with a night stand

Uus ilme retrokapikesele

Helena värvis voodikapikeste servad valgeks poolmati mööblivärviga Helmi 30. Helmi on mööblivärv, mis on tõestatult ohutu. Selle abil saad lihtsalt luua kauneid pindu oma koju.

Helena tahtis, et valge toon vastaks toa muu mööbli toonile ja seepärast ta valis Tunneta Värvi värvikaardilt tooni F497 Paper. Valge annab voodikapikestele värske ilme ja toob esile nende kauni puusüü.

Blue bedroom with a night stand
Öökapp enne värvimist
Blue bedroom with a night stand
Öökapp peale värvimist
Idee teostus
clean the surface
1. PUHASTAMINE

Puhasta mööbli pinnad Tikkurila Maalipesu puhastusvahendi abil ja lase kuivada. Järgi kindlasti pakendil olevat juhendit.

SANDING
2. LIHVIMINE

Lihvi vana lakikiht matiks ja eemalda tolm tolmulapi abil.

priming the night stand
3. KRUNTIMINE

Enne värvimist kaitse paberiga pindu, mida sa ei kavatse värvida.

Kanna mööblile üks kiht nakkuvat kruntvärvi Otex Akva. Kasuta mööblivärvi rulli. Vali parema katvuse saamiseks kruntvärvi toon, mis sarnaneb uue viimistlusvärvi toonile. Lase viis tundi kuivada.

painting the night stand
4. VIIMISTLEMINE

Viimistle 1–2 kihi poolmati mööblivärviga Helmi 30, toon F497 Paper. Järgmise kihi Helmi värvi saab peale kanda 16 tunni pärast ja kasutuskuivaks saab see 2–3 päevaga. Puhasta töövahendeid vee ja seebiga või kasuta töövahendite puhastusvahendit Tikkurila Pensselipesu. Järgi kindlasti pakendil olevat juhendit.

Blogger Helena

IDEE TEOSTAJA: Talo kahdelle (House for two) blogija Helena

Blogi „Talo kahdelle” jälgib värviküllase maja ehitamist. Maja ehitavad graafiline disainer Helena Valtonen ja ta kannatlik abikaasa, kes on õnneliku juhuse tahtel puusepp. Staffordshire’i terjer Buugi ulatab ka abikäpa.

Loe Helena mõtteid selle projekti kohta blogist >>

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et