Rahustavates toonides puidust aiamaja

Aiamaja on ideaalne väike varjupaik, kus saad looduse hääli kuulates lõõgastuda.

Aiamajad ja muud suvemajad aias on muutumas üha tavalisemaks, kuna paljudele meeldib mõte, et neil on võimalus puhata väljaspool elumaja ja tunda end looduses. Lisaks ei pea ette võtma reisimist, et saada argitoimetustest korraks eemale. 

NIPP! Aiamajakest saab kasutada ka kontorina. Sisusta ruum ja vali värvitoonid nii, et tulemus vastaks sinu vajadustele. Mõtle sellele, kas soovid kohta, kus suvel oma kaugtööpäevi maksimaalselt ära kasutada, või kohta, kus töö unustada.

Rahustava stiili loomiseks alusta õige värvikombinatsiooni leidmisest. Traditsioonilised pehmed ja naturaalsed toonid sobivad hästi selliste ruumide värvimiseks, kus peaks saama puhata ning unustada kiirustamise.

Õigete toonide ja detailide kokkusobitamine

See palkmaja värviti väljast Vinha värviga sinakas-hallis toonis Q451 Tikkurila Facade 760 värvikaardilt. Valged aknaraamid rõhutavad heledat ja rahulikku stiili (toon Q818 Tiira). Valitud toonide kombinatsioon naturaalse puidu ja lihtsa sisekujundusega loob rahustava efekti. Soe valgustus, hoolikalt valitud taimed, kangad ja muud detailid täiendavad rahulikku üldmuljet.

Suvine külalistetuba

Aias asuv palkmaja on ideaalne koht lõõgastumiseks ja mõtisklemiseks, kuulates linnulaulu ja tuulekohinat. Tänu suurtele akendele tunned, et oled ümbritseva loodusega ühenduses. Majake sobib ka lisaruumiks, kuhu saab suvel külalisi majutada. Muuda see hubaseks tekkide ja patjadega.

Soe valgustus lisab heledale värvipaletile ka uusi toone ja hubasust, eriti suveõhtutel.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et