Meloodilised ja rütmikad punased

Punane värvitoon sobib suurepäraselt ruumidesse, mida kasutatakse tihti ja palju, näiteks nagu elutuba ja köök.

Rokkiv punane köögiseintel

Punane värv sobib suurepäraselt aktiivsetesse ruumidesse nagu elutuba, kuid seekord katsetame seda köögiseintel.

N411 Madras on värvitoon, mis meenutab punast mulda, põletatud savi ja sooje vürtse. Selline punane on nagu kõige armastatum meloodia, mida soovid ikka ja jälle kuulata.
 

Punane köögisein

Detailid stiili lihvimiseks

Kui murtud maalähedast punast kombineerida looduslike puitmaterjalide ja muude loodusest laenatud toonidega, nagu erinevad rohelised toonid, on hubase interjööri retsept valmis.

Luksuslik punane toon

Punase kasutamine seintel annab rütmi ka klanitud ja alahinnatud interjööristiilile. Kui sinu kodu stiil on kaasaegne ja minimalistlik, kuid vajad siiski elementi, mis kõlab nagu forte fortissimo, on see M334 Cardinal. Luksuslik punane toon, millel on külm ja kergelt sinakas varjund, sobib neutraalse halli mööbli ja tekstiiliga. Esiplaanil oleva seina värvitoon on F485 Damask.

Sügav pruunika alatooniga punane

See sügavpunane pruunika alatooniga värvitoon on tugev ja julge valik, mis annab interjöörile sügavust. Koos puidu ja looduslike materjalidega saad luua originaalse atmosfääri. Seina punane värvitoon on N417 Cherry.

colour master app

Testi meloodilisi ja rütmikaid punaseid oma kodu seintel

Ärata parimad punased toonid ellu Tikkurila Colour Master mobiiliäpiga. Katseta värvitoonide sobivust oma kodu seintel enne värvima asumist.

Laadi alla ja hakka katsetama.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et