Luja 20

Akrülaatvärv, mis sisaldab hallitusvastast ainet. Värvil on madal lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) tase. Luja värv on nüüd sertifitseeritud ka Põhjamaade Ökomärgisega (Luigemärk) ja EL Ökomärgisega.

EPD verified
EU Ecolabel
M1
Nordic Ecolabel
Avainlippu
Polish Hygenic Certification
MED
  • Hallitusvastase ainega
  • Suurepärane vastupidavus kemikaalidele
  • Hea valik niisketesse ruumidesse
  • 805
  • 8 m²/l
  • 12 m²/l
  • 4 h
  • 2 h

Lõpptulemus

  • Poolmatt

Kirjeldus

Akrülaatvärv, mis sisaldab hallitusvastast ainet. Värvil on madal lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) tase. Luja värv on nüüd sertifitseeritud ka Põhjamaade Ökomärgisega (Luigemärk) ja EL Ökomärgisega.


Toote omadused

Värv sisaldab hallitusvastast ainet, mis muudab selle sobivaks kasutamiseks kõrge niiskusega ruumides. Sobib ka üldkasutatavatesse ruumidesse, kus vajatakse tavalisest suuremat vastupidavust kulumisele ja pesemisele: nt fuajeed, haiglate koridorid, palatid jm pindadele. Luja seeria värvid sobivad ka toiduainete töötlemise ruumidesse: nt meierei, pagariäri.


Kasutuskohad

Siseseinad ja -laed ruumides, kus on nõutav kõrge pesemis-, niiskus- ja kulumiskindlus: nt köögid, koridorid või trepikojad, tualettruumid, vannitoad. Sobib nii uutele kui ka varem värvitud pindadele: nt krohv-, betoon-, pahteldatud, tellis-, puitkiud- ja puitlaastpindadele, kipsplaatidele.


Katvus

u 8-12 m²/l. Tegelik kulu sõltub pinnale kandmise viisist, tingimustest, pinnakattest ja töödeldava pinna kardedusest.


Vedeldi

Veepõhine


Töövahendid

pihustamine, pintsel, rull


Hallitusvastase ainega

Poolmatt värv Luja 20 sisaldab hallitusvastast ainet, mis annab pikaajalise kaitse hallituse kasvu vastu. Tänu sellele püsib värvitud pind kauem puhas.

Product usp1consumer_img
For demanding applications

Suurepärane vastupidavus kemikaalidele

Eriti vastupidav värv, millel on hea pesemis- ja kulumiskindlus. Luja värviga värvitud pindu võib puhastada tugevatoimeliste pesuainetega ning ka korduv puhastamine ei kahjusta seda. Talub hästi mehhaanilist koormust. Sobib suurepäraselt seinte värvimiseks ruumides, mida pidevalt puhastatakse (nt köögid kodus või avalikud ruumid nagu fuajeed, haigla koridorid ja palatid).

Product usp2consumer_img
hospital environment

Hea valik niisketesse ruumidesse

Luja 20 värv sisaldab hallitusvastast ainet ja sobib ideaalselt niisketesse ruumidesse: nt tualettruumid ja vannitoad nii kodus kui ka avalikes ruumides.

Product usp3consumer_img
color planning
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et