Temafloor PU Color

Lahustivaba toonitav elastne kahekomponentne polüuretaanpinnakate.

M1
  • M1 klassifikatsioon
  • Lai värvitoonide valik
  • Vastupidava ja ühtlane polüuretaanpinnakate

Lõpptulemus

  • Täisläikiv

Kirjeldus

Lahustivaba toonitav elastne kahekomponentne polüuretaanpinnakate.


Toote omadused

• Toode kuulub M1 klassi. M1 klassi tooted parandavad siseõhu kvaliteeti. Temafloor PU Color tagab tänu äärmiselt vähesele LOÜ sisaldusele tervisliku keskkonna haiglates, koolides ja lasteaedades. • Hea kulumiskindlus. • Katkevenivus u 60%. • Hea löögikindlus. • Isetasanduv, kanda peale hammastatud teraslabidaga või reguleeritava kõrgusega teraslatiga.


Kasutuskohad

• Tööstus- ja laohoonetes ning remonditöökodades uutele ja vanadele betoonpõrandatele ja siseruumide asfaltpõrandatele, mida mõjutavad raske mehaaniline koormus ja kemikaalide toime, näiteks töötlevas tööstuses või paberimasinate juures ja koridorides.


Katvus

Tegelik kulu sõltub pinna poorsusest ja tasasusest ning pealekandmisviisist. 1 mm paksuse kihi juures on kulu u 1 m2/liiter. 2 mm paksuse kihi juures on kulu u 0,5 m2/liiter.


Vedeldi

Lahustivaba


Säilitamine

Kõvendit tuleks säilitada temperatuuril u 20 °C. Kõvendi hakkab kristalliseeruma temperatuuril alla 20 °C. Külmast tulenev kristalliseerumine on pöörduv protsess ning kõvendit saab sulatada ja kasutada, ilma et selle omadused halveneksid. Lisateavet küsi tootjalt.


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine

Esimene kiht:

Hammastatud teraslatt või reguleeritava kõrgusega teraslatt


Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1061


LOÜ

LOÜ 2004/42/EÜ (alaliik A/j) 500 g/l (2010) Temafloor PU Color: maks. LOÜ < 500 g/l


M1 klassifikatsioon

Temafloor PU Color kuulub M1 klassi, seega parandab siseõhu kvaliteeti. Toode tagab tervisliku keskkonna haiglates, koolides ja lasteaedades.

Product usp1prof_img
Parking garage

Lai värvitoonide valik

Lai värvivalik annab disainerile vabad käed. Pinnakate loob põrandale ainulaadse välimuse.

Product usp2prof_img
Stadium

Vastupidava ja ühtlane polüuretaanpinnakate

Temafloor PU Color pinnakate on vastupidav tugevale keemilisele ja mehaanilisele koormusele tööstus- ja laohoonetes ning remonditöökodades jm. See annab betoonpõrandale sileda ja poorideta pinna, muutes seeläbi puhastamise kiiremaks ja lihtsamaks.

Product usp3prof_img
Parking
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et