Temafloor AC102 Primer

Kahekomponentne lahustivaba, madala viskoossusega akrüülkrunt.

CE

Temafloor AC102 Primer

Kahekomponentne lahustivaba, madala viskoossusega akrüülkrunt.

Lõpptulemus

  • Poolläikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba, madala viskoossusega akrüülkrunt.


Toote omadused

• Kasutatakse Temafloor AC akrüül-pinnakatete ja tasandussegude krundina. • Uute ja vanade betoonpõrandate immutamiseks enne Temafloor AC pinnakatete ja tasandussegude pealekandmist. • Kõveneb kiiresti ka madalal temperatuuril.


Katvus

Keskmine kulu betoonpõrandal: Krundikiht 2–2,5 m²/l. Tegelik kulu sõltub pinna poorsusest ja tasasusest ning pealekandmisviisist.


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi olla üle 97%. Pealekandmise ja kuivamise ajal peab õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +15 ºC. Suhteline õhuniiskus peab olema alla 80%.


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: eemalda tsemendiliimi kiht betoonpinnalt lihvmasina või liivapritsi abil või soolhappega söövitades. Vali konkreetsele põrandale sobivaim puhastusmeetod. Pärast lihvimist eemalda tolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövitamine soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Loputa rohke veega. Kuivata põrand. Vana betoonpind: eemalda rasv, õli, kemikaalid jms mustus puhastusvahendi Maalipesu abil. Eemalda vana lahtine värvikiht lihvides või liivapritsi abil. Vali konkreetsele põrandale sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda augud kogu lahtisest ja pudenevast ainest. Ava praod näiteks abrasiivse tööriista abil. Eemalda tolm ja lahtised osakesed.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 006 1400.


LOÜ

LOÜ 2004/42/EÜ (alaliik A/j) 500 g/l (2010) Temafloor AC102 Primer: maks. LOÜ < 500 g/l.


Kiiresti kuivav ja kuluefektiivne toode

Tänu toote kõvenemismehhanismile kuivab põrand kiiresti ja seda saab juba koormata kahe tunni pärast peale pinnalekandmist. Kiire kuivamine teeb Temafloor AC pinnakatte süsteemid eriti hästi sobivaks ruumidesse, kus tööaeg on piiratud, näiteks tööstuslikes tootmisettevõtetes. Kõiki Temafloor AC tooteid saab kasutada madalatel temperatuuridel.

Product usp1prof_img
Industrial Kitchen
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et