Temafloor AC102 Primer

Kahekomponentne lahustivaba, madala viskoossusega akrüülkrunt.

CE
  • Kiiresti kuivav ja kuluefektiivne toode

Lõpptulemus

  • poolläikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba, madala viskoossusega akrüülkrunt.


Toote omadused

• Kasutatakse Temafloor AC akrüül-pinnakatete ja tasandussegude krundina. • Uute ja vanade betoonpõrandate immutamiseks enne Temafloor AC pinnakatete ja tasandussegude pealekandmist. • Kõveneb kiiresti ka madalal temperatuuril.


Katvus

Keskmine kulu betoonpõrandal: Krundikiht 2–2,5 m²/l. Tegelik kulu sõltub pinna poorsusest ja tasasusest ning pealekandmisviisist.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 006 1400.


LOÜ

LOÜ 2004/42/EÜ (alaliik A/j) 500 g/l (2010) Temafloor AC102 Primer: maks. LOÜ < 500 g/l.


Kiiresti kuivav ja kuluefektiivne toode

Tänu toote kõvenemismehhanismile kuivab põrand kiiresti ja seda saab juba koormata kahe tunni pärast peale pinnalekandmist. Kiire kuivamine teeb Temafloor AC pinnakatte süsteemid eriti hästi sobivaks ruumidesse, kus tööaeg on piiratud, näiteks tööstuslikes tootmisettevõtetes. Kõiki Temafloor AC tooteid saab kasutada madalatel temperatuuridel.

Product usp1prof_img
Industrial Kitchen
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et