Temafloor 210 Clear

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.

CE

Temafloor 210 Clear

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.

Läige

  • Kõrgläige

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.


Toote omadused

• Hea vastupidavus mehaanilisele kulutamisele, õlidele ja rasvadele. • Sobib ka uute ja vanade betoonpindade küllastamiseks ja kruntimiseks enne Temafloor-sarja epoksüüdpinnakatteid ja –masse; eriti ruumidesse, kus värvimisel ei tohi eralduda lahusteid ja lõhnu. • Sobib Mosaic-põrandapindamismeetodi pinnalakiks. • Liivaga täidetuna sobib ka betoonpõrandate paikamiseks.


Kasutuskohad

• Kasutatakse Temafloor 4000 Compact tasandusmassi sideainena. • Sobib ka betoonpindade pinnalakiks sisetingimustes.


Pakendid

10,0 L, 200,0 L


Katvus

Keskmine kulu betoonpõrandatele: kruntimine 5 - 8 m2/l ja pinnalakkimine 6 - 10 m2/l. Laki kulu mõjutavad lakkimisviis ja –tingimused, ka lakitava pinna tasasus ning kvaliteet.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus peab olema alla 97%. Lakkimise ja laki kuivamise ajal peab õhu, pinna ja laki temperatuur olema üle +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%. NB! Epoksüüdpinnad võivad välistingimustes kriidistuda ja värvitoon võib muutuda.


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimisega, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhastuse järel eemalda tsemenditolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövita lahjendatud soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Töödeldud põrand loputa rohke veega ja kuivata. Vana betoonpind: Eemalda rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda vana, lahtine värvikiht lihvides või haavelpihustusega. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Tsemendipõhine tasandussegu: kui teete tasandusseguga kihi, siis kontrollige materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1029.


LOÜ


LOÜ 2004/42/EC (alaliik A/{Phrase6_Key1}) {Phrase6_Key2} g/l (2010). LOÜ sisaldus on < {Phrase6_Key3} g/l.

Miks valida Temafloor 210 Clear

Lahustivaba epoksüüdlakk

Temafloor 210 Clear on lahustivaba lakk, mida kasutatakse tolmu sidumiseks, kruntimiseks ja pinnalakina juhul, kui on vaja kasutada lahustivabasid ja lõhnatuid tooteid. Liivaga segatuna saab kasutada paikamiseks.

Product usp1prof_img
Concrete Floor

Kõrge kvaliteediga viimistlus

Temafloor 210 Clear on laialdaselt kasutatav ja kõrgeima kvaliteediga. Hea kulumiskindlus ja vastupidavus õlidele ja rasvadele. Lakk moodustab läikiva, sileda ja mittekolletuva viimistluse. Sobib Mosaic-põrandapindamismeetodi pinnalakiks.

Product usp2prof_img
Design floor lacqour
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.