Temafloor 210 Clear

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.

CE
  • Lahustivaba epoksüüdlakk
  • Kõrge kvaliteediga viimistlus

Lõpptulemus

  • Kõrgläige

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.


Toote omadused

• Hea vastupidavus mehaanilisele kulutamisele, õlidele ja rasvadele. • Sobib ka uute ja vanade betoonpindade küllastamiseks ja kruntimiseks enne Temafloor-sarja epoksüüdpinnakatteid ja –masse; eriti ruumidesse, kus värvimisel ei tohi eralduda lahusteid ja lõhnu. • Sobib Mosaic-põrandapindamismeetodi pinnalakiks. • Liivaga täidetuna sobib ka betoonpõrandate paikamiseks.


Kasutuskohad

• Kasutatakse Temafloor 4000 Compact tasandusmassi sideainena. • Sobib ka betoonpindade pinnalakiks sisetingimustes.


Katvus

Keskmine kulu betoonpõrandatele: kruntimine 5 - 8 m2/l ja pinnalakkimine 6 - 10 m2/l. Laki kulu mõjutavad lakkimisviis ja –tingimused, ka lakitava pinna tasasus ning kvaliteet.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1029.


LOÜ

LOÜ 2004/42/EC (alalliik A/j) 500 g/l (2010) Temafloor 210 Clear sisaldab LOÜ maksimaalselt < 500 g/l.


Lahustivaba epoksüüdlakk

Temafloor 210 Clear on lahustivaba lakk, mida kasutatakse tolmu sidumiseks, kruntimiseks ja pinnalakina juhul, kui on vaja kasutada lahustivabasid ja lõhnatuid tooteid. Liivaga segatuna saab kasutada paikamiseks.

Product usp1prof_img
Concrete Floor

Kõrge kvaliteediga viimistlus

Temafloor 210 Clear on laialdaselt kasutatav ja kõrgeima kvaliteediga. Hea kulumiskindlus ja vastupidavus õlidele ja rasvadele. Lakk moodustab läikiva, sileda ja mittekolletuva viimistluse. Sobib Mosaic-põrandapindamismeetodi pinnalakiks.

Product usp2prof_img
Design floor lacqour
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et