Temafloor 200 Primer

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.

CE

Temafloor 200 Primer

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.

Läige

  • Kõrgläige

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.


Toote omadused

• Vedeldatud TEMAFLOOR 200 imbub hästi betooni pooridesse ja moodustab hea nakkuvusega pinna pinna- ja tasandussegude jaoks.• Liivaga segatuna sobib ka betoonpõrandate paikamiseks.


Kasutuskohad

• Vanade ja uute betoonpõrandate immutamiseks ja kruntimiseks enne TEMAFLOOR pinna- ja tasandussegude pealekandmist.


Katvus

Keskmine kulu betoonpõrandatel: esmasel kruntimisel 4 - 8 m2/l ja teistkordsel kruntimisel 6 - 10 m2/l. Laki kulu mõjutavad lakkimisviis ja -tingimused, lakitava pinna kuju ning kvaliteet.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohiks ületada 97%. Värvimise ja värvi kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja värvi temperatuur langeda alla +15 ºC ja õhu suhteline niiskus alla 80%. NB! Epoksüüdpindadel on kalduvus välistingimustes kriidistuda ja muuta värvitooni!


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimisega, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhastuse järel eemalda tsemenditolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövita lahjendatud soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Töödeldud põrand loputa rohke veega ja kuivata. Vana betoonpind: Eemalda rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda vana, lahtine värvikiht lihvides või haavelpihustusega. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Kui teete tasandusseguga kihi, siis kontrollige materjalide sobivust.


Värvimine

Esimene kiht:
Rull, teras- või kummilabidas.


Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1029 (või vedeldi 1031).


LOÜ


LOÜ 2004/42/EC (alaliik A/{Phrase6_Key1}) {Phrase6_Key2} g/l (2010). LOÜ sisaldus on < {Phrase6_Key3} g/l.

Kiireks kruntimiseks

Temafloor 200 Primer tagab hea nakke Temafloor pinna- ja tasandussegudele ning kuivab kiiresti. Lühike ülevärvimisaeg võimaldab kogu värvisüsteemi kanda pinnale ühe päeva jooksul.

Product usp1prof_img
Cow Shed

Hea kruntvärv paikamiseks

Liivaga segatuna sobib Temafloor 200 Primer ka betoonpõrandate paikamiseks.

Product usp2prof_img
Food Production Facility
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.