Presto LF+

Kasutusvalmis kvaliteetne universaalne pahtel. Veepõhine. Täitevõime 6 mm ilma pragunemiseta. Kerge peale kanda, väike mahukahanemine ja väga hea nakkuvus.

EPD verified
M1
CE
Polish Hygenic Certification
Kirjeldus

Kasutusvalmis kvaliteetne universaalne pahtel. Veepõhine. Täitevõime 6 mm ilma pragunemiseta. Kerge peale kanda, väike mahukahanemine ja väga hea nakkuvus.


Toote omadused

Seina- ja laepinnad kuivades siseruumides.


Kasutuskohad

Aluspindade tasandamiseks, nagu kipsplaat-, betoon-, kergbetoon- ja krohvipinna, samuti tavalise ehitusplaadi. Tänu heale liimimisvõimele sobib ka kipsplaadivuukidele.


Vedeldi

Veepõhine


Töövahendid

terasliip


Värvimistingimused

Töödeldav pind peab olema kuiv, temperatuur vähemalt +10 °C ja suhteline õhuniiskus alla 80%.


Pinna ettevalmistus

Värvimata pinnad: Puhasta pinnad mustusest. Pühi ära tolm ja lahtised osakesed. Varem värvitud pinnad: Pese varem värvitud pinnad Maalipesu või Seinäpesu puhastusvahendiga. Eemalda pinnalt lahtine värv ja värvi pind matiks. Eemalda lihvimistolm.


Värvimine

Esimene kiht:

Kanna Presto LF+ pahtlilabidaga osale või kogu seina- või laepinnale. Pahtli kuivades lihvi pind ja eemalda lihvimistolm. Soovitav on kasutada lihvpaberit 180-220. Vajadusel pahtelda veel kord. Vuugitihendusmaterjal: Kanna Presto LF+ pahtel pinnale, et oleks täidetud ehitusplaatide vahed. Vajuta vuugilint kohe pahtli sisse. Vuugilindi alt külgedele välja tulnud pahtel tõmba lindi peale. Lisa vajadusel vuugilindile pahtlit selliselt, et vahe oleks täidetud.


Töövahendite puhastamine

Enne pesemist eemalda töövahenditelt liigne pahtel, pese veega.


Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et