Fontefloor EP Clear

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdlakk.

M1
CE
  • Mitmeotstarbeline lakk
  • Moodustab kergesti puhastatava pinna

Lõpptulemus

  • täisläikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdlakk.


Toote omadused

• Uute, vanade ja eelnevalt värvitud betoonpindade lakkimiseks. • Sobib kasutamiseks Fontefloor 100 EP epoksüüdvärviga ja teiste Temafloor toodetega kaetud pindade lakkimiseks. • Sobib ka betoonseintele tolmu sidumiseks ja lakkimiseks. • M1-klassifikatsiooni annab Soome Ehitusteabefond RTS (Finnish Building Information Foundation) madalate heitkogustega ehitusmaterjalidele.


Kasutuskohad

• Soovitatakse mõõduka mehaanilise ja keemilise koormuse tingimustes olevatele betoonpõrandatele tööstusruumides, ladudes, töökodades jm.


Katvus

Keskmine värvikulu betoonpõrandatel: kruntimisel 5–8 m²/l ja viimistlemisel 6–10 m²/l. Värvi kulu mõjutavad värvitava pinna poorus, karedus ja värvimisviis.


Vedeldi

Veepõhine


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Veega. Töövahendid tuleb pesta koheselt peale kasutamist, enne kui lakk on kuivanud.


LOÜ

Lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) sisalduse piirväärtus 2004/42/EC (alaliik A/j) on 140 g/l (2010). Fontefloor EP Clear sisaldab maskimaalselt < 140 g/l.


Mitmeotstarbeline lakk

Soovitatakse mõõduka mehaanilise ja keemilise koormuse tingimustes olevatele betoonpõrandatele tööstusruumides, ladudes, töökodades ning samuti ka haiglate põrandate katmiseks. See tagab disainpõrandatele hea kaitse.

Moodustab kergesti puhastatava pinna

Fontefloor EP Clear loob läikiva pinna ja seda saab kergesti puhastada.

Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et