Fontefloor EP Clear

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdlakk.

M1_en CE

Fontefloor EP Clear

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdlakk.

Lõpptulemus

  • Läikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdlakk.


Toote omadused

• Uute, vanade ja eelnevalt värvitud betoonpindade lakkimiseks. • Sobib kasutamiseks Fontefloor 100 EP epoksüüdvärviga ja teiste Temafloor toodetega kaetud pindade lakkimiseks. • Sobib ka betoonseintele tolmu sidumiseks ja lakkimiseks. • M1-klassifikatsiooni annab Soome Ehitusteabefond RTS (Finnish Building Information Foundation) madalate heitkogustega ehitusmaterjalidele.


Kasutuskohad

• Soovitatakse mõõduka mehaanilise ja keemilise koormuse tingimustes olevatele betoonpõrandatele tööstusruumides, ladudes, töökodades jm.


Katvus

Keskmine värvikulu betoonpõrandatel: kruntimisel 5–8 m²/l ja viimistlemisel 6–10 m²/l. Värvi kulu mõjutavad värvitava pinna poorus, karedus ja värvimisviis.


Vedeldi

Veepõhine


Värvimistingimused

Betooni pinna suhteline niiskus peab olema alla 97%. Värvimise ja kuivamise ajal peab õhu, pinna ja värvi temperatuur olema üle +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%. NB! Epoksüüdpinnakatetel on kalduvus välistingimustes kriidistuda ning muutuda võib ka värvitoon. Soovituslik on kasutada polüuretaankihti, kui on kõrged esteetilised nõudmised värvi välimusele.


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: Eemalda betoonpinnalt tsemendiliimi kiht haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Puhastusmeetod vali konkreetsele põrandale sobivaim. Puhastuse järel eemalda tolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövitamine teha soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Loputa töödeldud põrand rohke veega ja seejärel kuivata. Vana betoonpind: Eemalda rasv, õli, kemikaalid jms mustus MAALIPESU puhastusvahendiga. Eemalda vana lahtine värvikiht lihvides. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod näiteks nurklihvijaga. Eemalda tolm ja lahtised osakesed.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Veega. Töövahendid tuleb pesta koheselt peale kasutamist, enne kui lakk on kuivanud.


LOÜ

Lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) sisalduse piirväärtus 2004/42/EC (alaliik A/j) on 140 g/l (2010). Fontefloor EP Clear sisaldab maskimaalselt < 140 g/l.


Mitmeotstarbeline lakk

Soovitatakse mõõduka mehaanilise ja keemilise koormuse tingimustes olevatele betoonpõrandatele tööstusruumides, ladudes, töökodades ning samuti ka haiglate põrandate katmiseks. See tagab disainpõrandatele hea kaitse.

Moodustab kergesti puhastatava pinna

Fontefloor EP Clear loob läikiva pinna ja seda saab kergesti puhastada.

Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et