Finngard Silicone Allweather

Veepõhine leelisekindel silikooniga modifitseeritud akrüülvärv mis kaitseb betoonpinda niiskuse ja karboniseerumise eest. Finngard Silicone Allweather kuivab kiiresti isegi madala temperatuuri juures ja on vihmakindel kohe pärast värvimist. Värvil on pealekandmiseks laiendatud temperatuurivahemik, mis ulatub +2 °C-st kuni +30 °C-ni.

Avainlippu
CE
  • Varajane vihmakindlus
  • Laiendatud temperatuurivahemik (+2 °C kuni +30 °C)
  • Kvaliteetne lõpptulemus
  • 8 m²/l

Lõpptulemus

  • Täismatt

Kirjeldus

Veepõhine leelisekindel silikooniga modifitseeritud akrüülvärv mis kaitseb betoonpinda niiskuse ja karboniseerumise eest. Finngard Silicone Allweather kuivab kiiresti isegi madala temperatuuri juures ja on vihmakindel kohe pärast värvimist. Värvil on pealekandmiseks laiendatud temperatuurivahemik, mis ulatub +2 °C-st kuni +30 °C-ni.


Toote omadused

Sobib betoonkonstruktsioonide ja tsemendirikka mördiga värvitud pindade värvimiseks. Varajane vihmakindlus ja laiem kasutustemperatuuri vahemik pikendab värvimisperioodi. Samuti sobib akrüül- ja silikoonipõhiste krohvide värvimiseks ning ka varem värvitud pindadele.


Kasutuskohad

Elu-, äri-, tööstus- ja laohooned, parkimismajad jne.


Katvus

Umbes 8 m²/l, üks kiht. Katvust mõjutab pinnase karedus, poorsus, värvimismeetod ja -tingimused.


Vedeldi

Veepõhine


Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema kuiv, ümbritsev temperatuur vähemalt +2 °C ja õhu suhteline niiskus alla 90%. Mitte värvida tugeva päikesevalguse käes.


Pinna ettevalmistus

Värvimata pinnad: Enne töötlemist peab aluspind olema piisavalt kuiv ja kõva (uus betoon ja tsement(lubi)krohviga krohvitud pinnad peavad olema kuivanud min. 4 nädalat). Puhastage värvimata pinnad igasugusest mustusest, tolmust ja soolast. Pinnad, millel on hallitus, sammal jms, puhastatakse Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile. Siledad, klaasjad betoonpinnad tuleb alati mehaaniliselt töödelda, et luua sobiv pinnaprofiil ja eemaldada jäägid. Vajadusel tee betoonelementidele kohtparandused ja täitmine sobiva tootega. Varem värvitud pind: Eemalda pinnalt mustus, tolm ja soolad. Pese hallitanud, sammaldunud pinnad Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile. Eemalda varem värvitud pinnalt lahtine, nõrgalt kinni olev värvikiht. Eemaldusmeetod valitakse vastavalt aluspinna kõvadusele ja eemaldatava värvipinna tüübile (nt terasharjaga, kuuma veega survepesu meetodil või liivapritsiga). Vajadusel tee betoonelementidele kohtparandused ja täitmine sobiva tootega.


Värvimine

Esimene kiht:

Kanna toodet kaks kihti soovitud pealekandmismeetodil, vastavalt katvuse ja pealekandmistingimuste juhistele. Vajadusel võib värvi lahjendada kruntimiseks kuni 5% veega. Viimistlemiseks kasuta lahjendamata värvi.


Hooldusvärvimine:

Finngard Silicon Allweatheriga värvitud pindu võib hooldada Finngard 150, Finngard 500, Finngard Silikonihartsimaali, Finngard 1,5 H, Finngard 3,0 H ja Finngard Silikonihartsipinnoitega.


Hooldusjuhendid

Määrdunud pinnad võib ettevaatlikult pesta survepesuriga ilma pesuvahendita mitte varem kui üks kuu pärast pinnatöötlust. Pesemine võib jätta pinnale püsivad jäljed, mistõttu tuleks pestav ala kujundada silmapaistmatult konstruktsiooni jooni järgides. Puhasta kuiva, lahtist mustust kergelt pehme harjaga, pinda hõõrumata.


LOÜ

EÜ LOÜ (VOC) sisalduse piirväärtus (Alaliik A/c) maksimaalselt 40g/l (2010). Finngard Silicone Allweather sisaldab LOÜ maksimaalselt 40g/l.


Varajane vihmakindlus

Finngard Silicone Allweather värv kuivab kiiresti isegi madalatel temperatuuridel ja on vihmakindel kohe pärast kuivamist.

Product usp1prof_img
Rainy street

Laiendatud temperatuurivahemik (+2 °C kuni +30 °C)

Uuel värvil on pealekandmiseks laiendatud temperatuurivahemik, mis ulatub +2 °C-st kuni +30 °C-ni. Varajane vihmakindlus ning laiendatud temperatuurivahemik tagavad pikema värvimisintervalli, mis tähendab, et värvimist saab alustada varakevadel ning vajadusel pikendada sügisesse.

Product usp2prof_img
Man painting a mineral facade

Kvaliteetne lõpptulemus

Finngard Silicone Allweather värv pakub suurepärast katvust, värvipüsivust ja vastupidavust. Hea katvus tagab sujuva ja ühtlase viimistluse. Toonitav sadades värvitoonides.

Product usp3prof_img
Apartment building painted with Tikkurila Finngard
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et