Ensi

Uretaanõli.

  • Lihtsasti kasutatav uretaanõli
Kirjeldus

Uretaanõli.


Toote omadused

• Betoonpinna õlitamiseks. • Imendub betoonpinda, jätmata sellele nähtavat kilet. • Väga hea pesemis- ja kulumiskindlus. • Talub bensiini, tärpentiini ja lakibensiini, samuti määrdeõli ja -rasvasid. • Talub taimseid ja loomseid rasvasid ning happeid ja aluseid nõrkade lahustena.


Kasutuskohad

• Sobib betoonpõrandatele ja -seintele tööstusruumides, ladudes ja keldrites.


Vedeldi

Lahustipõhine


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohiks ületada 97%. Õlitamise ja õli kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja õli temperatuur langeda alla +5 ºC ja suhteline õhuniiskus peab olema alla 80%.


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimisega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhastuse järel eemalda tsemenditolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövita lahjendatud soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Töödeldud põrand loputa rohke veega ja kuivata. Vana betoonpind: Eemalda rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm.


Värvimine

Esimene kiht:

Kanna pinnale pintsli või rulliga. Krundi pind 10-20% vedeldatud Ensi uretaanõliga. Vala Ensi põrandale ja kata ühtlaselt. Vajadusel töötle pinda teist korda 12 - 24 tunni pärast peale kruntimist. NB! Kanna ENSI pinnale nii õhukeselt, et see imenduks täielikult betoonpinda.


Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1050.


LOÜ

LOÜ 2004/42/EC (alaliik A/h) 750 g/l (2010) Ensi sisaldab maksimaalselt LOÜ < 750 g/l.


Lihtsasti kasutatav uretaanõli

Ensi tungib betoonpinda ja talub hästi hõõrdumist ning pesemist. Toodet on lihtne pintsli või rulliga peale kanda.

Product usp1prof_img
Easy-to-use urethane oil
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et