Aito Punamultamaali

Aito Punamultamaali on traditsiooniline keetmise teel valmistatud punamuldvärv, mis sisaldab linaõli ja raudoksiidipigmente. Punamuldvärv moodustab hingava pinna, mis kulub järk-järgult aastate jooksul.

  • Traditsiooniline keetmise teel valmistatud punamuldvärv
  • Sobib nii uuele kui vanale puidule
  • Hingav pind
  • 8010
  • 3 m²/l
  • 3 m²/l
  • 24 h
  • 1 h

Lõpptulemus

  • Täismatt

Kirjeldus

Aito Punamultamaali on traditsiooniline keetmise teel valmistatud punamuldvärv, mis sisaldab linaõli ja raudoksiidipigmente. Punamuldvärv moodustab hingava pinna, mis kulub järk-järgult aastate jooksul.


Toote omadused

Sobib uutele ja varem punamuldvärviga või Tikkurila Öljypohjainen Punamultamaali punamuldvärviga värvitud saetud puitpindadele ja palkpindadele välistingimustes. Ei sobi teist tüüpi värvide peale või hööveldatud pindade värvimiseks.


Kasutuskohad

Saetud pindadele ja karedatele elu- ja kõrvalhoonete palkpindadele välistingimustes.


Katvus

Saetud pindadele ja karedatele palkpindadele u 3 m²/l.


Vedeldi

Veepõhine


Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema kuiv, värvitava pinna ja õhu temperatuur vähemalt +10 °C ja suhteline õhuniiskus alla 80% värvimise ja kuivamise ajal.


Pinna ettevalmistus

Uued värvimata pinnad: Harja pinnad tolmust, mustusest ja lahtistest puidukiududest puhtaks. Hallitanud pinnad pese Tikkurila Homeenpoisto puhastusvahendi lahusega vastavalt kasutusjuhendile. Eemalda vaik oksakohtadelt kaabitsaga. Varem värvitud pinnad: Eemalda varem punamuldvärvi või Tikkurila Öljypohjainen Punamaali punamuldvärviga värvitud pinnalt lahtine värv terasharjaga. Väldi harjamisel tekkiva tolmu sissehingamist.


Värvimine

Esimene kiht:

Vedelda Aito Punamultamaali värvi veega 30-40%. Kanna pinnale 1 või 2 õhukest kiht värvi, seda pinnale hõõrudes. Sega värvi enne kasutamist ja vedelda vajadusel veega. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Püüa kanda värvi pinnale õhukese kihina. Liiga paksud värvikihid võivad hakata kooruma. Toote pihustamisel hõõru pinda koheselt pintsliga peale pihustamist, et tagada värvi nakkumine ja õige kihipaksus.


Hooldusjuhendid

Värvitud pinda tuleb käsitleda ettevaatlikult. Määrdunud pinda võib kergelt harjata või pesta veega.


LOÜ

(cat A/d) 130 g/l (2010). Aito punamultamaali sisaldab VOC max. 130 g/l.


Traditsiooniline keetmise teel valmistatud punamuldvärv

Aito Punamultamaali on traditsiooniline keetmise teel valmistatud punamuldvärv, mis sisaldab linaõli.

Product usp1prof_img
Old-time paint

Sobib nii uuele kui vanale puidule

Sobib uutele ja varem punamuldvärviga või Tikkurila Öljypohjainen Punamultamaali punamuldvärviga värvitud saetud puitpindadele ja palkpindadele välistingimustes.

Product usp2prof_img
For new or old wood

Hingav pind

Aito Punamultamaali on punamuldvärv, mis moodustab hingava pinna, kriidistub ajaga ning kulub järk-järgult aastate jooksul.

Product usp3prof_img
Breathable
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et