Pontti Floor Lacquer 50

Poolläikiv toonitav veepõhine polüuretaan-akrülaatlakk sisetingimustesse.

M1
Avainlippu
Polish Hygenic Certification
  • Mehaaniliselt vastupidav
  • Kiire kuivamine
  • Lakitud pind ei kolletu
  • 7 m²/l
  • 10 m²/l
  • 3 h
  • 0.5 h

Lõpptulemus

  • Poolläikiv

Kirjeldus

Poolläikiv toonitav veepõhine polüuretaan-akrülaatlakk sisetingimustesse.


Toote omadused

Sobib puitpõrandatele ja muudele puidust sisepindadele eluruumides, mis on kerge mehaanilise ja keemilise koormuse all. Lakitud pind ei kolletu. Pontti Floor Lacquer 50 põrandalakk kuivab kiiresti, mis muudab tööprotsessi lihtsaks. Kiire kuivamisaeg võimaldab põrandat juba kolme tunni pärast uuesti üle lakkida.


Kasutuskohad

Töötlemata ja peitsitud puitpindadele või hoolduslakkimiseks nt: laud- ja parkettpõrand, trepid eluruumides. Enne töötlemist veendu, kas toode sobib antud puitpinnale, selleks tee proovitöötlus väikesel pinnal.


Katvus

7 m2/l.


Vedeldi

Veepõhine


Töövahendid

pintsel, rull


Mehaaniliselt vastupidav

Pontti Floor Lacquer 50 jätab kauni poolläikiva pinna, mis on väga vastupidav. Lakitud puitpõrand on vastupidavam mehaanilisele koormusele, kaitseb puitu ja takistab mustuse tungimist puidustruktuuri.

Product usp1consumer_img
Pontti Floor Lacquer 50

Kiire kuivamine

Põrandalakk kuivab kiiresti, mis muudab tööprotsessi lihtsaks. Kiire kuivamisaeg võimaldab põrandat juba kolme tunni pärast uuesti üle lakkida. Lakitud pind on kasutusvalmis järgmisel päeval ja saavutab oma lõpliku kõvenemise kahe nädala pärast. Tänu heale tasandusele ja kiirele kuivamisajale sobib see ideaalselt puupõrandate professionaalseks viimistlemiseks.

Product usp2consumer_img
Pontti Floor Lacquer 50

Lakitud pind ei kolletu

Pontti Floor Lacquer 50 sobib suurepäraselt puitpõrandate ja -treppide lakkimiseks eluruumides. Töödeldud puitpinnad püsivad kaua ilusana, kuna lakitud pind ei kolletu aja jooksul.

Product usp3consumer_img
Pontti Floor Lacquer 50
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et