Tikkurila 160. Intervjuu turundusdirektor Svea Pajuga

Tikkurila 160 aastat. Intervjuu brändide turundusdirektori Svea Pajuga

Tutvustame Tikkurila töötajaid!

PPG North & East regiooni brändide turundusdirektori Svea Paju sõnul pole vaja värve karta ega olla neid kasutades liiga ettevaatlik.


Värvidega seostuvad meil mälestused, mis viivad meid tagasi nende juurde.”

 

Svea Paju vastutab Tikkurila kaubamärkide turunduse eest. Vestlesime Sveaga tema tööst ja suhtest värvidega.

Mina kogen värve emotsioonidena ja armastan end ümbritseda mulle meeldivate värvitoonidega. Tänu värvidele saan ennast ja oma meeleolu väljendada. Värvid on tihti seotud sentimentaalsete mälestustega – mööblitüki, lapsepõlvekodu või pulmakleidi värviga. Sellised värvid ja mälestused on unustamatud ja üksteisest lahutamatud
Svea Paju, PPG North & East regiooni brändide turundusdirektor
Svea Paju
Fotol Svea Paju

Jätkusuutliku tuleviku nimel

"Minu töö on väga tihedalt värvidega seotud, kuna minu tiim vastutab värvide turundamise eest ja meie koostada on kõik Tikkurila kaubamärkide turundusmaterjalid.

Tikkurila võime kasvada ja areneda on võimalik olnud tänu meie professionaalsetele töötajatele. Oleme jõudnud nii kaugele tänu hoiakule, et me tahame uueneda ja oma klientide jaoks olemas olla. Meie tulevik peitub jätkusuutlikes uuendustes nii värvide kui pakendite vallas. Jätkusuutlikkus on mulle isiklikult hingelähedane teema ja tihedalt seotud ka minu tööga. Seetõttu õpin ma ka keskkonnajuhtimist."

Oskus värve hinnata

"Olen õppinud kunsti ja maalimist, ent minu silmad avanesid värvidele täielikult alles siis, kui tulin tööle Tikkurilasse. Aastatepikkune töö värvidega on pannud mind mõtlema värvitoonidele, mille olemasolust ma polnud varem isegi teadlik. See on pannud mind mõistma, et võimalikke värvikombinatsioone on lugematul arvul. Olen sellest õppinud, et ma ei taha värve karta ega olla neid kasutades liiga ettevaatlik.

Kui Tikkurila oleks värv, siis näeksin seda kõikide värvikollektsioonis olevate toonidena ja see hõlmaks kõiki meie kliente ja töötajaid."

 

Svea Paju
Fotol Svea Paju
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et