Skandinaavia stiilist inspireeritud jõulukaunistused

Skandinaavia stiilist inspireeritud jõulukaunistused

Sisekujundaja nõuannete järgi saad kerge vaevaga kodus trendika skandinaaviapärase jõulumeeleolu luua ja ise lihtsamad jõulukaunistused meisterdada.

Vaata ideid, kuidas sisustada oma kodu minimalistlikult ja hubaselt ning kuidas ise stiilseid jõulukaunistusi valmistada.

Leedu disainistuudio Lovely Decor asutaja on sisekujundaja Esterė
Leedu disainistuudio Lovely Decor asutaja on sisekujundaja Esterė
Trendikas kaunistamine kreemikate toonidega
Trendikas kaunistamine kreemikate toonidega

Leedu disainistuudio Lovely Decor asutaja ja sisekujundaja Esterė tutvustab viit peamist dekoratsioonitrendi, mida jõulumeeleolu loomisel arvestada.

1. Jätkusuutlikkus. Ka jõulukaunistused võivad olla jätkusuutlikud! Meisterda kaunistused sellest, mis Sul kodus juba olemas on või asjadest, mida leiad loodusest.

2. Ühevärvilised kaunistused on üks uusimaid trende. Kaunista jõulupuu ja kogu interjöör üht ja sama tooni kaunistustega. Näiteks kui seina toon on hall, siis võiksid jõulukaunistused olla hõbedased ja hallikad.

3. Mängulisus. Kui mõnele meist meeldivad tagasihoidlikumad kaunistused, siis pole ka seikluslik ja mänguline stiil kuhugi kadunud. Kaunista jõulupuu ja interjöör erinevat tooni ja lustlike jõuluehetega. See stiil on eriti populaarne laste seas. 

4. Retro stiil sobib ideaalselt neile, kes armastavad nostalgiat. Loo jõulumeeleolu ja kaunista kuusk vanaaegsete jõuluehetega, sobitades toonid omavahel kokku.

5. Õrnad kreemikad toonid. Tegemist on järjest populaarsemaks muutuva dekoratsioonitrendiga, mis on inspireeritud Skandinaavia stilistikast. Domineerivad padjad, tutid, pleedid ja muud pehmed detailid.

Anna vanadele nõudele uus elu
Anna vanadele nõudele uus elu

Anna vanadele nõudele uus elu

Kui Sul on kodus kapinurgas seismas vana vaas või leiad vanakraamiturult toreda eseme, siis värvi need üle ja tuuni trendikaks. Jõulukompositsiooni sättides pööra tähelepanu asjade värvitoonile, kujule ja suurusele.

Vana eseme ülevärvimisel krundi see esmalt Otex Akvaga ja seejärel värvi meelepärast tooni Helmi 10 mööblivärviga. Trendikad on õrnalt kreemikad toonid.

Jõulukompositsiooni sobivad ka näiteks vaasi pandud looduslikud oksad: kuuse-, männi- või nuluoksad. 

 

NIPP! Kompositsioon tuleb veelgi stiilsem, kui värvid mõned oksad valgeks. 

Kreemikates toonides puidust helmed

Valmista puidust helmestest ainulaadne kettkaunistus. Värvi helmed üle Taika Paint pärlmuttervärviga

Avasta Taika värvide hõbedaselt helklevad heledad pärlmuttertoonid ja kullaläikelised vürtsikad soojad toonid Taika värvikaardilt.

Helmed sobivad suurepäraselt kamina, riiuli või söögilaua ning muidugi jõulupuu kaunistamiseks.

Puidust helmed
Puidust helmed
Jõulukompositsioon
Jõulukompositsioon kreemikates toonides

Veel rohkem ideid leiad Tikkurila Koolituskeskuse jõulukaunistuste värvimise salvestusest.

Jõulukaunistuste koolitus
Vaata videot
Jõulukaunistuste värvimise koolitus
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et